Anasayfa / Güncel / BBP ADAY ÇIKARACAK

BBP ADAY ÇIKARACAK

Büyük Birlik Partisi Sarıkaya İlçe Başkanı Veli Şahin ve İlçe teşkilatı yerel seçimler için çalışmalara başladı. Yaklaşmakta olan 2019 Yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi Sarıkaya İlçe Teşkilatıyla istişare toplantısı yapıldıklarını ve seçimler için çalışmalara başladıklarını kaydeden Şahin yaptığı basın açıklamasında, “Son yıllarda yaşanan Fetö ve mevcut Hükümet’te yer alan siyasilerin liyakatli olmayışı yani onların Vatan, Millet diye bir dertlerin olmayışı BBP’nin kadrolarının devletin her kademesinde yer almaları elzem olmuştur. Bu nedenle yapılacak yerel seçimlerde BBP tüm bölgelerde olduğu gibi Sarıkaya’da da kendi bayrağıyla seçimlere katılıp adaylarını çıkartacaktır. Öncelikli hedefimiz yerel seçimlerdir. Teşkilatımız ile 2019 yerel seçimleri için istişare yaptık, eksiklerimizi giderdik. Yerel seçimler de Sarıkaya Belediye Başkanlığı için aday belirleme çalışmalarımız başlamıştır. Sarıkaya için mutlaka Belediye Başkan adayı göstermek istiyoruz. Büyük Birlik Partisine çok büyük bir teveccüh var.

BU ÜLKEDE DÜRST OLMAK BAŞA BELADIR AMA O BELA BAŞIMIZIN TACIDIR.

Biz Büyük Birlik Partisi olarak, Sarıkayalıların hiçbir menfaat gözetmeksizin hep yanlarında olduk inandığımız yolda dümdüz ve dik yürüyeceğimize yemin ettik.  Partimize yeni katılan Sarıkayalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Partimize katılımlar devam edecektir” dedi.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKAYA İTFAİYESİNDEN PİKNİKÇİLERE UYARI!

Sarıkaya Belediyesi İtfaiye Müdürü Fatih Aytekin artan hava sıcaklığının özellikle ormanlık ve mesire alanlarındaki yangınlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.