Anasayfa / Güncel / İlçe Müftüsü Necmettin Kayar ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Serkan Mercan İçin Veda Yemeği

İlçe Müftüsü Necmettin Kayar ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Serkan Mercan İçin Veda Yemeği

İlçe Müftüsü Necmettin Kayar ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Serkan Mercan için Kaymakamımız Yasin Özcan öncülüğünde birim amirlerinin katılımı ile veda yemeği organize edildi.
Organize edilen yemekte konuşma yapan Kaymakamımız Yasin Özcan, Müdürlerimizin ilçemizde görev yaptığı sürece layıkıyla hizmet eden iki mesai arkadaşımızı uğurlamak üzere burada bulunuyoruz. İlçe Müftümüz Necmettin Kayar burada bulunduğum süre zarfında özellikle bir başarısını canı gönülden kutluyorum. Hazreti Aişe Kur’an Kursu’nun temelinin atıldığı gün Müftümüzün endişeli ve tedirgin hali vardı ama temel atma töreninden sonra özverili çalışması ile, şu an bitim aşamasına gelindi tabii bunda ilçe müftümüzün başarılı girişimleri sonucunda Sarıkaya halkı hayırseverleri de müftümüzün çağrısına kayıtsız kalmayarak yapılan yardımlar ile aşağı yukarı Hazreti Aişe Kur’an Kursu’nun bitme aşamasına gelinmiştir. Bundan dolayı ilçe halkı adına Müftümüze teşekkür ediyorum ve tayin olduğu Samsun-Bafra ilçesinde’de inşallah güzel hizmetlere imza atar.
Diğer tayini çıkan İlçe Emniyet Müdür Vekili Baş komiser Serkan Mercan’da geldiği günden bu yana görev yaptığı süre içerisinde, asayiş ve güvenlik konularında, özellikle 15 Temmuz sonrası aldığı tedbirler ile başarılı bir dönem geçiren Emniyet Müdürümüze teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Daha Sonra Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel bir konuşma yaparak İlçe müftümüzün Hazreti Aişe Kur’an Kursu gibi bir hizmeti ilçe halkına önder olarak tarafsız güvenilir bir şekilde ilçemize hizmet ettiğinden dolayı teşekkür ediyorum. İlçe Emniyet Müdürümüzde çok zorlu bir süreçte ilçemizde geldi bu süreci kimsenin kalbini gönlünü kırmadan hakkını yerine getirerek polis teşkilatındaki vefakar arkadaşlarıyla beraber çok güzel bir çalışma yürüttüler İlçe halkı adına da Müftümüz ve Baş komiserimize teşekkür ediyorum ve yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum.
Sonrasında söz alan İlçe Müftüsü Necmettin Kayar ise Sarıkaya Ana dolunun şirin ve mütavezi bir ilçesi olduğunu ve böyle bir ilçe de görev yaptığı için mutlu olduğunu, geldiği günden beri hep kolaylaştırıcı olduğunu ve ilçe halkından dini konularda bizlere güzel destek verdiği için ilçe halkına mesai arkadaşlarına ve Birim Amirlerine teşekkür etti.
Vedaların her zaman zor olduğunu belirten İlçe Emniyet Müdür Vekili Baş komiser Serkan Mercan ise Sarıkaya’da görev yaptığımız süre zarfında Sayın Kaymakamımız, Belediye Başkanının ve çalışma arkadaşlarımın çok büyük destek ve katkılarını gördüm. Benim hizmet sürem bitti. Bundan sonra gideceğimiz ve görev yapacağımız yerde de aynı heyecanla hizmet edeceğim. Bu ilçede görev yaptığım için mutlu ve huzurlu ayrılıyorum. Hakkınızı helal edin, benden yana helal olsun. Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim”şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından, tayini çıkan müdürlere Kaymakamımız Yasin Özcan, Av. Ömer Açıkel ve Jandarma Komutanı Adem Yeleğen Tarafından hediyeler takdim edildi.

toplnt-4 toplnt-1 toplnt-5

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

Sarıkaya Belediye başkanlığı seçim sonuçları ve partilerin mahallelerden aldığı oylar aşağıda mahalle olarak çıkartılmıştır. Bahçelievler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.