Anasayfa / Sarıkaya / 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Karne Töreni Üçler İlköğretim Okulunda Yapıldı

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Karne Töreni Üçler İlköğretim Okulunda Yapıldı

2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Üçler İlköğretim Okulunda karne töreni düzenlendi.
Karne törenine Kaymakamımız Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Adem Yeleğen, Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
Karne töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş, Öğrencilerimizin bir yıl boyunca üzerilerine düşeni yaptıklarını ve yorulduklarını bu yüzden iyi bir tatili hak ettiklerini belirtirken yaz tatilinde bol-bol kitap okumalarını tavsiye etti.
Daha sonra İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin öğretmen ve idarecilerin rehberliğinde hazırlanan program katılımcılardan tam not aldı. Ortaokul bölümü öğrencileri tarafından günün anlam ve önemine uygun şiirler okunurken, ilkokul bölümü öğrencilerimiz tarafından sunulan gösteriler katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.
Karne törenin ardından sınıflarını dereceyle bitiren öğrencilere karnelerini ve hediyelerini Kaymakamımız Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, jandarma Komutanı Yüzbaşı Adem Yeleğen ve Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş verdiler.
Daha sonra Kaymakamımız Yasin Özcan, Namık Kemal İlköğretim Okuluna giderek sınıflarda öğrencilerin karnelerini vererek karne sevinçlerine ortak oldu.

 

karnne-12 karnne-19 karnne-17

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

MHP’DEN ŞÖLEN GİBİ AÇILIŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını büyük bir kalabalıkla görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.