Anasayfa / Güncel / 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNDE
AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN
GAZETEMİZİ ZİYARET

21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNDE
AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN
GAZETEMİZİ ZİYARET

21 Ekim Dünya gazeteciler günü münasebeti ile gazetemizi ziyaret eden Sarıkaya Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şeyda Karaca ve yardımcısı Merve Öztürk, gazetemiz yazı işleri müdürü Mustafa Tek’i makamında ziyaret ederek, hediye takdim ettiler.
Sarıkaya Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şeyda Karaca yaptığı açıklamada “Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de gazeteciler ve bağımsız basındır. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medya Türk Milleti için velinimettir.
Toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri olduğu yadsınamaz bir gerçek.
İletişim ve dahi buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu bu çağda gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir görevi içeriyor. Bu yüzden kutsal meslek dallarından biridir. Bu görevini layığıyla yerine getirmeye çalışanlar nezdimizde isimsiz kahramanlardır.
Bu minvalde, güçlü gazeteci, güçlü basın kuruluşunun; güçlü basın kuruluşları da güçlü demokrasinin tesisini sağlayacağına, Türk toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarının desteği ile daha da hızlanacağına inancımız sonsuzdur.”dedi.
Bizde 21 Ekim Dünya gazeteciler günümüzü unutmayıp bizi ziyaretleri ile mutlu eden Sarıkaya Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şeyda Karaca ve yardımcısı Merve Öztürk hanımefendilere teşekkür ediyoruz. Haber Merkezi

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.