Anasayfa / Sarıkaya / AKGÜL VE ÇİĞDEM AİLELERİNİN ACI GÜNÜ

AKGÜL VE ÇİĞDEM AİLELERİNİN ACI GÜNÜ

AK PARTİ Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül’ün Eniştesi Raşit Çiğdem’in cenaze töreninde iki bin kişi yahyalı köyünü doldurdu.
Akgül’ü yalnız bırakmayan sevenleri, Akgül’e ve Çiğdem ailesine baş sağlığı dileyerek acılarına ortak oldu.

 

Akgül ve Çiğdem ailelerinin acı günü. Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül’ün kız kardeşinin eşi Raşit Çiğdem beyefendi hakkın rahmetine kavuştu. Abdulkadir Akgül Eniştenis’inin cenaze töreninde göz yaşlarını tutamadı.
Akgül’ü bu acılı gününde Ankara’dan, Yozgat Merkez ve ilçelerinden sevenleri yalnız bırakmadı. Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı başta olmak üzere ilçe belediye başkanları, Bozok Üniversitesi Rektörü Salih Karacabey, Sarıkaya Kaymakamımız Yasin Özcan ve bazı ilçe Kaymakamları, İl genel meclisi üyeleri, Ak Parti ilçe teşkilatları ve başkanları, Sivil toplum kuruluşu başkanları, brokratlar, Sarıkayadan ve çevre ilçelerden bir çok vatandaş Akgülü bu acılı gününde yalnız bırakmadı.
Akgül’ün Eniştesi Raşit Çiğdemin cenazesi Yahyalı köyünde defnedildi.
Akgül’ün eniştesi Raşit Çiğdem 63 yaşındaydı, Çiğdem’in cenazesi Sarıkaya Merkez Camii’nde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Yahyalı köyü mezarlığına büyük bir konvoyla götürüldü. Jandarma trafikte sıkıntı çıkmaması için tedbir aldı. Cenaze namazına, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Yozgat İl Jandarma Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, siyasiler ve vatandaşlar katıldı.
Yozgat milletvekili Abdulkadir Akgül defin işlemlerinden sonra mezarlık girişinde vatandaşların taziye mesajını kabul etti. taziye mesajları Yahyalı köyü köy evinde yapılacaktı fakat köy evinin küçük olması sebebiyle taziyeler Sarıkaya da Sarıkaya Belediyesi Düğün Salonu’nda kabul edildi.
Raşit Çiğdem 63 yaşında ve 3 çocuk babasıydı. Çiğdem Ziraat bankası sarıkaya şubesinden emekliydi. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YEŞİL ADAM TRT HABERE ÇIKTI

İlçemizde yeşil adam olarak bilinen, Karataş Spot beyaz eşya ve Uğur derin dondurucuları yetkili bayii …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir