Anasayfa / Sarıkaya / AYGÜL AVM HİZMETE GİRDİ

AYGÜL AVM HİZMETE GİRDİ

İlçemizde yeni bir alışveriş merkezi açıldı. İlçemizde göçü önlemek yeni iş yerlerine ve istihdamın sağlanması ile olur diyen Sinan Aygül kendi imkanları ile yine Müteahitliğini yaptığı binanın altına son derece güzel bir alış veriş merkezi açtı. 12.03.2016 Cumartesi günü Saat 12:00’da Hacı Hasan Bor Parkı karşısında açılışı yapılan Avm dualarla halkın hizmetine girdi. Sinan ve Selim AYGÜL kardeşlerin ortaklığı ile açılan Avm de gıda, temizlik maddelerinin yanında ucuz fiyata kırmızı et ve tavuk eti’de satılıyor. Aygül Avm’de dana etinin fiyatı 34-38 arasında değişiyor. Sinan Aygül Soğuk hava depolu bir araç ayarlayıp Et Balık kurumundan kırmızı et getirtip eti 32-34 tl ye Sarıkaya halkına satmayı düşündüğünü gazetemize bildirdi.
İlçe Müftümüz Necmettin Kayar Açılış duasını yaparak hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Açılış kurdelesinin kesilmesi ile Sarıkaya halkı kampanyalı ürünlerden birer ikişer alarak sepetlerini doldurdu. Yapılan ikramların ardından Avm satışlarına devam etti. Açılıştan sonra Sinan Aygül “davetimize icabet edip bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza ve Sarıkaya halkına çok teşekkür ediyorum dedi. Bizde Yöre haber gazetesi olarak Sinan ve Selim AYGÜL kardeşlere yeni işyerlerinde bol kazanç diliyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

MHP’DEN ŞÖLEN GİBİ AÇILIŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını büyük bir kalabalıkla görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.