Anasayfa / Sarıkaya / EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SÜREKLİ GÖREV BAŞINDA

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SÜREKLİ GÖREV BAŞINDA

Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hemen hemen her gün şok uygulama yaparak Sarıkaya halkının güvenliğini sağlıyor.
Yine geçen hafta Sarıkaya ilçe emniyet müdürlüğü personelinin katılımıyla şok uygulama gerçekleştirildi.
Şok uygulamanın amacı genel asayişi ve kamu düzeninin devamını sağlamaktı. Güvenlik güçlerinin amacı Sarıkaya da daha fazla görünür olmak vatandaşlara varlıklarını hissettirmek ve her zaman suçla mücadele için hazır olduklarını göstermek.
Emniyet müdürlüğü ekipleri sahada ne kadar çok gözükürse suç işleme amacı olan art niyetli kişiler o derece çekinecek ve suçu işlemekten vazgeçecekler.
Emniyet müdürlüğü ekipleri bir çok kişiyi kontrol etti GBT’sine baktı daha önce aranıp aranmadığı, suça karışıp karışmadığı hakkında bilgi aldı.
Özellikle umuma açık yerlerde denetimler sıklaşırken, metruk binalarda kontrol edildi. Her zaman olduğu gibi okul çevresinde asayiş güvende tutuldu. Mahalle aralarında bulunan park ve bahçelere ani baskınlar yapılarak vatandaşları rahatsız edebilecek kişiler tedirgin edildi ve sorguları yapıldı.
Araç kontrollerine devam ediliyor özellikle trafikte alkollü sürücülere geçit verilmiyor. Vatandaşları rahatsız edecek derecede araç kullanımına kesinlikle izin verilmiyor.
Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Sarıkaya halkının huzuru ve güvenliği için çalışıyoruz, büyük bir azim ve kararlılıkla aralıksız şok uygulamalarımız sürdürülecektir dediler.
Biz de Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz. Suçun en aza indirildiği bir ilçe dileklerimizle.
Haber Yasemin Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.