Anasayfa / Güncel / ERDOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ERDOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Karayakup Kasabası Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan tekrar Ak Partiden Belediye Başkan
aday adaylığını açıkladı. “Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun” diye de sözlerine ekledi.

Karayakıp Kasabası Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan tekrar Adalet ve Kalkınma Partisinden Karayakup kasabası belediye başkanlığına adaylığını açıkladı.
Perşembe günü yoğun bir kalabalık eşliğinde Ak Parti Sarıkaya ilçe binasına gelerek adaylığını Açıklayan Başkan Erdoğan “Hakkımızda hayırlısı ise Allah tekrar başkanlığı nasip etsin”dedi.
Adaylık açıklamasında Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal “31 Mart yerel seçimlerine hazırlık çalışmalarımız başladı. Canla başla çalışıyoruz. Parti yönetimimiz, Gençlik kollarımız ve Kadın kollarımız seferber olmuş durumda.
Şimdide Karayakup Kasabası Belediye Başkanımız Ahmet Dursel Erdoğan beyin tekrar adaylığı için toplanmış bulunuyoruz. 25 yılı aşkın bir süredir siyasetin içerisinde olan Başkanımız Dursel Erdoğan’dan öğrenecek çok şeyimiz var. Kendisi Sarıkaya siyasetine damga vurmuş bir başkan. Dursel Erdoğan başkanımızın dosyasını teslim alıyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz.”ded.
Karayakup Kasabası Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan ise yaptığı konuşmada; “Değerli arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Bu gün buraya geliş amacımız, Karayakup Kasabası belediye başkanlığına tekrar aday olmamı duyurmaktır. 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar kasabamdan Belediye Başkanı adayı oluyorum. Yıllardır gönül verdiğim Ak Partiden adayım. Sizlerden destek bekliyorum. Bu bir gönül işidir. Hizmete tekrar talibim. Eğer tekrar belediye başkanlığı hakkımızda hayırlısı ise olsun. Eğer hayırlı olmayacaksa hayırlı olacak arkadaşlarıma olsun.
Ben buradan Partime ve Partimden aday adayı olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hangimiz için hayırlısıysa o olsun. Beni kırmayıp buraya gelen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerini kazasız belasız geçirmemizi temenni ediyorum.”diyerek sözlerini tamamladı.
Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.