Anasayfa / Güncel / ESKA FİZYOTERAPİ HİZMETİNİZDE

ESKA FİZYOTERAPİ HİZMETİNİZDE

İlçemizde Sarıkaya Devlet Hastanesinin olduğu bölgede özel bir fizik tedavi merkezi açıldı.
Açılışı yapılan fizik tedavi merkezinde Sarıkaya Esnaf Odası Başkanı Mesut Arslan bir konuşma yaptı Arslan Konuşmasında; Sarıkaya da ve diğer ilçelerde eksikliğini hissettiğimiz, Fizyoterapi merkezini bizlere hizmet için açan Fizyoterapist Kaan beye teşekkür ediyoruz. Kendisi güzel bir mekan açtı bizim yapmamız gereken ona destek olmaktır.” Dedi.
Daha sonra imamın okuduğu Kur’an tlaveti ile açılış duası yapılarak açılış gerçekleşti. Açılış yapıldıktan sonra Fizyoterapist Kaan Yılmaz Fizyoterapi merkezlerinde ne yaptıklarını davetli misafirlere anlattı.
Fizyoterapist Kaan Yılmaz kısaca; Manuel terapi, Theragun pro masajı, Traksiyon cihazi ile bel ve boyun çekme, Medikal masaj, Elektroterapi gibi hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Fizyoterapi kısaca; “Fizyoterapi ve rehabilitasyon eski zamanlardan beri en sık kullanılan tedavi yöntemi olmuştur. Çeşitli hastalıklar ve sakatlıklara bağlı olarak bireylerde gelişen fonksiyon bozukluklarında temel tedavi yöntemlerinden biri olarak uygulanır. Bizde bu yöntemi Sarıkaya halkının ayağına getirdik. Artık Fizik tedavi için ilçe dışına çıkmaya gerek yok diyerek misafirleri ile ilgilendi.
Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör ise yaptığı açıklamada; Kaan Yılmaz Kardeşimiz güzel bir hizmet sunuyor. Sarıkaya’da Fizik tedavinin geleceği çok parlak. Hem sıcak suyumuz var hem de Fizik Tedavi Yüksek Okulumuz var. Bu yüzden ben inanıyorum ki ilçemizden bir çok fizik tedavi uzmanı çıkar. Kaan Yılmaz kardeşimize ise hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor hayırlı olsun diyoruz.” dedi.
Açılışa Sarıkaya Esnaf Odası Başkanı Mesut Arslan, Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör başta olmak üzere bir çok davetli katıldı.
Haber Yasemin Tek

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.