Anasayfa / Güncel / Gözan, İlçe ve Teşkilat Ziyaretlerine Devam Ediyor

Gözan, İlçe ve Teşkilat Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi aday adaylarına bir yenisi daha eklendi. Sarıkayalı iş adamı Osman Gözan parti binasında resmen aday adaylığını açıkladı.

Parti binasında yaptığı basın açıklamasında Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, İl Başkanı Ferhat Altan, Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Kadın Kolları başkanı Gülseren Sarıoğlu, Mhp Sarıkaya İlçe başkanı Abdullah Güngör ve çok sayıda partili katıldı.

Gözan yaptığı açıklamada Yozgat’ta ticaret yaptığını söyleyerek şunları açıkladı: “Yozgat’ın bir çok bölgesinde ticaret yapıyorum. Yozgat’ta kazandığım parayı Yozgat’a yatırıyorum. Bundan sonraki süreçte de yine Yozgat’ta da istihdam sağlayıp Yozgatlıya kazandıracağım. 5 ilçenin bağlı olduğu  Ticaret Odası’nda 10 yıl boyunca başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Hala da devam etmekteyim.   Önce ülkem sonra partim ve ben anlayışıyla güzel işler yapmak istiyorum. Diğer adayı adayı olan arkadaşlarımı da başarılar diler. Hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.
Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, başarıların devamı dileyerek: “Osman Gözan kardeşimiz Sarıkayamız da çok önemli bir iş adamı. Ayrıca partimizde de çok önemli işlere imza attığını hepimiz biliyoruz. Bizde bölgemizden çıkan aday adaylarımızın her zaman yanındayız. Bu demektir ki bizim partimizde kim aday adayı olursa biz arkasındayız demektir. Bizim bir sıralama kaydımız veya bir beklentimiz asla olmadı. Bu konuda önemli olan bayrağımız. İnsanlara bu heyecanı ve onuru yaşatmak, birlikteliğin önemini vurgulamak ve gönüllere girmek. Şimdiden başarıların devamı diler ülkemize vatanımıza ve Yozgat’ımıza hayırlı bir seçim olsun.” dedi.
Merkez İlçe Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu da tebrik ederek başarıların devamı dilediler. Esnafın ve Partililerin yoğun ilgisiyle karşılanan Sarıkaya’nın önde gelen isimlerinden olan Gözan, Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanı Duran Küçükduman, MHP Sorgun İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy ve Sorgun Ülkü Ocakları Başkanı Osman Yeşil’i ziyaret etti.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ERDOĞAN’IN 24 KASIM
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Karayakup Kasabası Belediye Başkanı A.Dursel Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında tüm öğretmenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir