Anasayfa / Güncel / GÜNGÖR, ARSLAN VE DURU’DAN
İLÇE JANDARMA KOMUTANI KIZIL’A ZİYARET

GÜNGÖR, ARSLAN VE DURU’DAN
İLÇE JANDARMA KOMUTANI KIZIL’A ZİYARET

Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle İlçemiz Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör, Sarıkaya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Arslan, Sarıkaya Muhtarlar Derneği Başkanı Mesut Duru Sarıkaya İlçe Jandarma komutanlığını ziyaret etti. Heyet Sarıkaya İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Kızıl’ı ve Sarıkaya Jandarma teşkilatı personelini ziyaret ederek Kahraman Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör, ziyarette yaptığı konuşmada, ülkemizin ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini, büyük bir özveriyle sağlayan Kahraman Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ettik dedi. Güngör; “Görevlerini şerefle ve gurla yerine getiren jandarma teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Sarıkaya’nın huzur ve güvenin sağlanmasında gösterdikleri özverili ve gayretli çalışmaları nedeniyle İlçe Jandarma Komutanımız Teğmen Mustafa Kızıl’a ve jandarma personellerimize teşekkür ediyorum. Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” dedi.
Sarıkaya Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mesut Arslan ise yaptığı açıklamada Jandarma teşkilatının 183. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Jandarma tüm yurdumuzda olduğu gibi ilçemizde de can ve mal güvenliğimizi sağlayan bir kolluk kuvvetidir. Görevini şeref ve gururla yapan değerli Jandarma teşkilatı personelimizi kutluyorum. Onlara minnet borcumuz olduğunu ifade ederken İlçe Jandarma Komutanımız Teğmen Mustafa Kızıl başta olmak üzere Sarıkaya Jandarma personelimizin bu anlamlı gününü kutluyorum.” Dedi
Sarıkaya Muhtarlar Derneği Başkanı Mesut Duru ise gazetemize yapığı açıklamada “ Jandarma demek güvenlik demek. Bizler geceleri yastığa kafamızı rahat koyuyorsak bu Jandarma teşkilatı sayesindedir. İlçemizde özveri ile görev yapan İlçe Jandarma Komutanımız Teğmen Mustafa Kızıl ve Jandarma personeline sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.”dedi.
İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Kızıl ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör’e, Sarıkaya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Arslan’a , Sarıkaya Muhtarlar Derneği Başkanı Mesut Duru’ya teşekkür etti.
Bizde Yöre Haber gazetesi olarak Teğmen Mustafa Kızıl ve Sarıkaya Jandarma personelinin anlamlı gününü kutluyoruz.
Haber Mustafa TEK

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.