Anasayfa / Sarıkaya / Güngör, İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen bombalı saldırıyı kınadı.

Güngör, İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen bombalı saldırıyı kınadı.

Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör, İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen bombalı saldırıyı kınadı. Güngör, “İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen ve çevik kuvvet polislerimizi, sivil vatandaşlarımızı hedef alan bu alçak saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bu vatanın bölünmez bütünlüğüne, birlik ve beraberliğine gölge düşürmek isteyenlerin bu hedeflerine ulaşamayacakları aşikardır. Hayata ve huzura pusu kuran katiller devlet ve milletimizin bütünlüğüne halel getiremeyecekler, Türkiye’yi demokrasi ve hukuk yolundan çeviremeyeceklerdir. Her zorluğun üstesinden gelmeyi başarmış ve tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersi vermiş Büyük Türk Milleti, bu zor günümüzde de yüksek sağduyu ve metanetini muhafaza edecek ve evlatlarını bağrına basacaktır. Bir kez daha bu alçak saldırıyı şiddetle kınıyor, Mübarek Mevlid Kandili’ni idrak ettiğmiz bu kutlu ve hayırlı günde şehit olan çevik kuvvet polislerimize, sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımızı acil şifalar diliyorum” diye konuştu.
Yiğenim Mustafa Kemal Devrilmez Makamların en şereflisine ulaştı. Köyümüzün ve tüm sevenlerinin başı sağolsun Şehidimize Allah’tan Rahmet diliyorum.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

Öğrenciler Karne Heyecanı Yaşadı

2017-2018 Eğitim- Öğretim yılının sona ermesiyle Sarıkaya’daki öğrenciler, okullarda düzenlenen karne dağıtım töreninde karnelerini alarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir