Anasayfa / Güncel / HAYRA MOTOR, ŞERRE FREN OLACAĞIZ

HAYRA MOTOR, ŞERRE FREN OLACAĞIZ

Yeniden Refah Partisi Sarıkaya İlçe teşkilatı gazetemizi ziyaret etti.
Yeniden Refah Partisi Sarıkaya İlçe Başkanı Mali müşavir Hulusi Şahin başkanlığında teşkilat üyeleri Eyüp Koç, Asım Arslan ve Mustafa Atak 21 Ekim gazeteciler günümüzü de kutladı.
Başkan Hulusi Şahin; Zorlu şartlar altında vazife yapan, tek gayesi, kamuoyunu bilgilendirmek olan, kimi zaman şiddete maruz kalan, kimi zaman ağır bedeller ödeyen ama yılmadan, yıkılmadan, zorlu şartlara göğüs gererek mesleğini icra eden gazetecilerin gününü kutluyorum. Gerçekleri yazmaktan geri kalmayan; emekçi, mücadeleci, gücünü milletten alan, gazetecilerimizin bu gününü kutluyorum” dedi.
Başkan Şahin sözlerinin devamında “İlçemizde basının rolünü tek başına sırtlanan Yöre Haber ailesine başarılarının devamını diliyorum. Bizler siyasi partiler olarak Sarıkaya’da tek olan Yöre haber gazetesine yardımcı olmamız gerekir. Bütün STK’lar, siyasi partiler ilçemizdeki basın unsurunu desteklemesi lazım. Bizler hep beraber basınımızı yaşatmamız lazım” dedi.
Başkan Şahin; “Yeniden Refah partisi olarak bizim misyonumuz Hayra Motor ,Şerre Firen olmak” diye sözlerini tamamladı.
Bizde Yöre Haber gazetesi olarak Yeniden Refah Partisi İlçe başkanı Hulusi Şahin ve Teşkilat üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Haber Merkezi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.