Anasayfa / Güncel / HOPERİ MARKA ŞAMPUANLAR GELİYOR

HOPERİ MARKA ŞAMPUANLAR GELİYOR

İlçemiz Belediye Başkanı Ömer Açıkel’den yine ilçe ekonomisine ve Sarıkaya halkına büyük bir yatırım müjdesi geldi. Roma hamamının şifalı suyunu kullanarak Duş jeli , Sabun ve şampuan üretimi yapacağını bildiren Belediye Başkanı Ömer Açıkel önümüzdeki günlerde seri üretime başlayacağız dedi.
Başkan Açıkel; Sarıkaya Belediyesi olarak deneme üretimi yaptığı sıvı sabun, köpük sabun, duş jeli ve şampuan da seri üretime geçeceğiz. Belediye, 15 Eylül tarihi itibariyle seri üretimine başlayacağı ürünler ile kozmetik dünyasına girecek. Ayda 15 bin adet üretim yapmayı hedefleyen Sarıkaya Belediyesi, Sıvı Sabun ve Köpük Sabunu Basilica markası adı altında satışa sunarken, Duş jeli ve Şampuanı ise Hoperi markası ile satışa sunacak.
İLK KEZ ÜRETİLİYOR
Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, ilk kez bir termal sudan kozmetik ürünleri üretildiğini sözlerine ekledi.
Başkan Açıkel, “Basilica Therma’nın şifalı termal suyu ile üreteceğimiz termal sıvı sabun, termal köpük sabun, duş jeli ve şampuan için üretim tesisimizi kurduk. İlk üretimi gerçekleştirdik. Marka ve barkod işlemleri tamamlanmak üzere. Yakında kendi markamızla sizlerin beğenisine sunacağız” dedi.
SERİ ÜRETİLECEK
Ürünlerini deneme üretimlerinin tamamlandığına vurgu yapan Ömer Açıkel, “15 Eylül tarihi itibariyle seri üretime başlayacağız. Ayda 15 bin adet üretim yapacağız. İlk etapta sıvı sabun, köpük sabun ve duş jeli üreteceğiz. Bir ay sonra da şampuan üretimine geçeceğiz. İlk etapta bu dört ürünü üreteceğiz. Daha sonra krem üretimi yapabiliriz. Ama bunun AR-GE’sini yaptırmadık” diye konuştu.
BASİLİCA VE HOPERİ OLACAK
Üretilen ürünlerin Basilica ve Hoperi markası adı altında satışa sunacaklarını dile getiren Ömer Açıkel, “Sıvı Sabun ve köpük sabunu Basilica markası ile Duş jeli ve Şampuanı ise kral kızı olan Hoperi markası adı altında satışa sunacağız” şeklinde konuştu. Sarıkaya belediyesi ve Başkan Açıkel’i kutluyor bu gibi nice projelerle Sarıkayanın adını duyurmasını temenni ediyoruz. Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ARKADAŞLARI METE’Yİ ASKERE UĞURLADI

Ülkemizin gençleri yaşları geldiği zaman vatani görevini yapmak için askere büyük bir heves ve şevk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.