Anasayfa / Güncel / KARACA’DAN TEŞEKKÜR

KARACA’DAN TEŞEKKÜR

Milliyetçi Hareket Partisi Konuklar kasabası belediye başkanı veteriner hekim Oğuzhan Karaca konuklar halkına teşekkür etti.
Karaca Yöre haber gazetesi’ne yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.
“Çok saygıdeğer Konuklar kasabasının sakinleri bana oy veren vermeyen bütün halkıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Bu bir yerel seçimdi, diğer arkadaşlarımız da çok kıymetli çok değerli abilerimiz kardeşlerimizdi, seçim bitti artık Konuklar için hizmet zamanı geldi.
Bundan sonra parti rozetini bir tarafa bırakıp Konuklar halkı için canla başla çalışmaya başlayacağım. Önemli olan kasaba halkının geleceğidir İktidar ortağı olarak Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili Etem Sedef  Konuklar için bulunmaz bir değerdir, kendisi de söz verdiği gibi kasaba hakkımızın geleceği için elinden geleni yapacaktır.
31 Mart yerel seçimlerine kadar partimize emek veren Milliyetçi Hareket Partisi konuklar kasabası ilçe teşkilatımıza, kadınlarımıza gençlerimize ve emeği geçen bütün halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bu gece bin yıldan hayırlı Kadir gecesine idrak ediyoruz, günahların bağışlandığı gönüllerin iman ile Allah aşkıyla dolduğu bu gece bütün konuklar kasabası halkına Sarıkaya halkına ve Çayıralan ilçemiz halkına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yüce Allah tuttuğunuz oruçları ve ettiğiniz duaları kabul eylesin.
Önümüzdeki Çarşamba günü idrak edeceğimiz, tuttuğumuz oruçların mükafatı olan Ramazan Bayramı’nı kasaba halkına ilçe halkına ve Türk İslam âlemine kutlu olmasını diler hepinizin Ramazan bayramını kutlarım”. Dedi. Haber Y.Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.