Anasayfa / Güncel / Kaymakam Samet Serin Muhtarlarımızla Tanışma Toplantısı Düzenledi

Kaymakam Samet Serin Muhtarlarımızla Tanışma Toplantısı Düzenledi

İlçemiz Kaymakamlığına atanarak yeni görevine başlayan Kaymakam Samet Serin köy ve mahalle muhtarlarımız ile İlçemiz Hacı Hasan Bor parkında tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

 

Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin köy ve mahalle muhtarlarına hitaben yaptığı konuşmada; Göreve yeni başlamam hasebiyle bugün burada sizlerle bir tanışma toplantısı tertip edelim dedik Hem açık havada pandemi koşullarına daha uygun bir şekilde bu şekilde isabetli olacağını düşünerek siz değerli muhtarlarımla tanışmak istedim. Ara-ara köy ziyaretlerine çıktığımda o köyün özel sorunlarını hem vatandaşımızla sohbet hem köyün alt yapı sorunlarını köy muhtarının bize söyleyeceklerini inşallah köylerde yapacağımız toplantılarda daha rahat görüşebileceğiz. Yozgat’ta gördüğüm kadarıyla siyasetiyle, bürokrasisiyle, sivil toplum örgütleriyle, esnaflarıyla, vatandaşlarıyla tek bir hedef etrafında çok rahat bir şekilde birleşebilecek potansiyele sahip zaten muhtarlarımız sağ olsun tek bir telefonumuzla ve böyle bir geniş katılımla buraya gelmeniz bunu gösteriyor. İnşallah görev sürem içerisinde ilçemizin köy, kasaba ve mahalleleri ile ilgili olarak bize iletilecek sorunları, istek ve talepleri dinleyerek yerine getirme gayreti içerisinde olacağız katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. ” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Türkiye Muhtarlar Derneği Sarıkaya Şubesi Başkanı Mesut Duru Kaymakamımız Samet Serin’e yeni görevinde başarılar dileyerek tüm muhtarlarımız adına teşekkürlerini iletti.

Muhtarlarımıza hitaben yaptığı konuşmanın ardından Kaymakamı Samet Serin, sohbet eşliğinde muhtarlarla tek-tek tanışarak görevlerinde başarılar diledi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’in ilçemize kazandırdığı birçokhizmetin şimdilik sonuncusu olan T.C. Sarıkaya Belediyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.