Anasayfa / Güncel / KAYMAKAM SERİN’İN
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

KAYMAKAM SERİN’İN
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Sarıkaya İlçe Kaymakamı Samet Serin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
Serin mesajında; Öğretmenliğin onurlu ve kutsal bir meslek olduğunu belirten Kaymakam Serin, “Ülkemizin muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkması ve uluslararası camiada saygın bir ülke haline gelmesi için şüphesiz en önemli meslek gruplarının başında öğretmenlik gelmektedir.
Öğretmenlerimiz geçmişte olduğu gibi bugünde olağanüstü gayret ve çabalarla yurdumuzun her köşesinde mücadele etmekte ve milletçe çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmak için kararlılıkla gayret göstermektedirler. Bu sonsuz fedakarlık ve sabır ile çalışan öğretmenlerimizin haklarını ödemek mümkün değildir.” diye ifade etti.
Bu duygu ve düşüncelerle; Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimizi ve eğitimcilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm eğitim çalışanlarımızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKAYA İTFAİYESİNDEN PİKNİKÇİLERE UYARI!

Sarıkaya Belediyesi İtfaiye Müdürü Fatih Aytekin artan hava sıcaklığının özellikle ormanlık ve mesire alanlarındaki yangınlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.