Anasayfa / Güncel / MHP İFTAR VERDİ

MHP İFTAR VERDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya İlçe Başkanlığı’nın her yıl düzenli olarak verdiği iftar yemeğine
Mhp Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef ve Milletvekili adayları Kazım Ergün, Ülkü Yılmaz,
Sezer Yozgat katıldı. Programda Mhp Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef bir konuşma yaparak
“Seçim süreci boyunca hiç bir müzikli eğlence programı yapmayacağız dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya İlçe Başkanlığı her yıl düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğine Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili İbrahim Etem Sedef ve Yozgat Milletvekili adayları Kazım Ergün, Ülkü Yılmaz, Sezer Yozgat katıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya İlçe Başkanı Alparslan Erbek açılış konuşmasını yaparak Mhp Yozgat Milletvekili İbrahim Etem Sedef ve Milletvekili adayları Kazım Ergün, Ülkü Yılmaz, Sezer Yozgat tanıtarak bir açılış konuşması yaptı. Alparslan Erbek konuşmasına tamamladıktan sonra sözü Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel bıraktı. Av. Ömer Açıkel ise yaptığı konuşmada şunları kaydetti; “Davetli misafirlerimiz önce ramazan ayınızı kutlarım, Cenabı Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Hep birlikte önce Kadir gecesine daha sonra da Ramazan bayramına ulaşmayı nasip etsin. Ülkemiz için bir dönüm noktası olacak olan 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine az bir süre kaldı. Hep birlikte genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’den el almış kadroları destekleyeceğiz. Bu vesileyle tekrar hepinize hoş geldiniz diyorum ve sözü fazla uzatmak istemiyorum. Sözü Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekilimiz Sayın Etem Sedef bırakıyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef yaptığı konuşmaya başlamadan önce daveti misafirleri selamladı. Daha sonra konuşmasına geçen ibrahim Ethem Sedef şunları kaydetti; “Değerli Sarıkayarlar, milletvekili arkadaşlarımla beraber sizlerle bu güzel ramazan gününde iftarda buluşmak için Sarıkaya’ya geldik. Bu sıcak karşılamanızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu Ramazan ayına buruk bir şekilde kutluyoruz ve 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere de buruk bir şekilde giriyoruz. Parti olarak hiçbir şekilde müzikli eğlenceye yer vermeyeceğiz. Çünkü depremde bir çok canı kaybettik buradan hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Depremin ilk gününden itibaren bütün ülkemiz yardım için koştu. Özellikle Sarıkayalı kardeşlerim Hatay iline Hassa ilçesinde yaptığı yardımlar ve orada yaptığı hizmetler takdire Şayandır. Bu yüzden Sarıkaya’lı hemşehrilerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Ölüm elbette Allah’ın emri ama Türkiye Cumhuriyeti devleti çok büyük bir devlet devletin ne olduğunu bu gibi felaketlerde daha iyi anlıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi devletimiz hangi sıkıntıda kaldıysa, ne ile yüz yüze geldiyse her zaman devletinin yanında durmuştur. 14 Mart seçimlerinde PKK’lılara inat Cumhur ittifakını kazandırmaya var mısınız” diyerek sözlerini tamamladı.
Daha sonra iftar programına geçildi. Iftarlıkların dağıtımı yapıldı. Iftarlar açıldıktan sonra yemek duası ile program sona erdi.
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.