Anasayfa / Sarıkaya / MHP İLÇE BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

MHP İLÇE BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

MHP Sarıkaya İlçe Başkanlığında İlçe Başkanlığı görevinin el değiştirildiği yapılan bir basın toplantısı ile kamuoyu ile paylaşıldı.
MHP İlçe Teşkilatı adına Basın Toplantısını MHP İlçe Başkanı Emin Bağartur ve MHP İl Genel Meclis Üyesi Abdullah Güngör Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’i ziyarete geldikleri esnada Belediye Binasında gerçekleştirildi.
Toplantıya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, MHP İlçe Başkanı Emin Bağartur ve MHP İl Genel Meclis Üyesi Abdullah Güngör katıldılar. Yapılan basın açıklamasını grup adına Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel yaptı. Başkan Açıkel yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; “ İlçemizde yıllardır MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüten büyüğümüz Sayın Emin Bağartur sağlık sorunları nedeniyle başarıyla yürüttüğü ettiği görevini bırakmak durumunda kalmıştır. Sayın Başkanımıza görev yapmış olduğu süre boyunca gösterdiği özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. İlçemizde bundan sonraki süre içerisinde yapılacak olan Olağan Kurultay’a kadar yetkilendirme ile aynı zamanda İl Genel Meclis Üyesi de olan Sayın Abdullah Güngör Bey yürütecektir. Bu vesile ile de yeni MHP İlçe Başkanı Abdullah Güngör beye devralmış bu görevde başarılar dilerim.” Dedi.
Başkan Açıkel’ in konuşmasının ardından MHP Eski İlçe Başkanı Emin Bağartur’ da kısa bir konuşma yaptı. Bağartur yaptığı konuşmada şunları dile getirdi; “ bugüne kadar büyük bir gururla yapmış olduğum MHP İlçe Başkanlığı görevini sağlık sorunlarım nedeniyle bırakmak durumundayım. Görevim süresince bana yardımcı olan ve desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ömer Açıkel beye, ilçe teşkilatımızın değerli mensuplarına ve partili partisiz tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.
Son olarak ise yeni MHP İlçe Başkanı Abdullah Güngör bir konuşma yaptı. Başkan Güngör yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi; ” Öncelikle bugüne kadar yapmış olduğu değerli hizmetlerinden dolayı değerli Başkanımız Emin Bağartur’ a teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki dönemlerde inşallah ilçemiz için hayırlı ve güzel çalışmalara imza atma ümidindeyiz. Bu süreçte Belediye Başkanımız Sayın Ömer Açıkel’le, yönetimimizle ve ilçe halkımızla uyum ve istişare içerisinde olarak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. ” Dedi.
Bizde yapmış olduğu kıymetli hizmetlerinden dolayı MHP Eski İlçe Başkanı Emin Bağartur’a teşekkürlerimizi sunar, yeni MHP İlçe Başkanı Abdullah Güngör’e de başarılar dileriz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ERDAL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

İlçemizin sevilen esnaflarından olan Hacı Erdal’ın ikinci oğlu Ali Erdal bu hafta sonu yapılacak düğün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir