Anasayfa / Güncel / MHP’DEN ŞÖLEN GİBİ AÇILIŞ

MHP’DEN ŞÖLEN GİBİ AÇILIŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını büyük bir kalabalıkla görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek Seçim iletişim Merkezi’ni 17 Şubat Cumartesi günü saat:16:00’da gerçekleştirdi. 
MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MHP Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, MHP İlçe Başkanı Celal Akdağ, Geçmiş Dönem Belediye Başkanlarından Mecit Muş, Milliyetçi Hareket Partisi Geçmiş Dönem İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Sarıkaya Başkanı Bulut Göktürk, MHP İlçe Yönetimi, Ülkü Ocakları İlçe Yönetimi, partili ve partisiz birçok vatandaş MHP Seçim İletişim Merkezi’nin açılışına katılım sağladılar.
Özellikle hafta sonu Cumartesi günü olması, hava şartlarının olumsuz ve soğuk olması ve açılış saatinin birazda geç olmasına rağmen adeta vatandaşlar akın akın alana geldiler. 
Çok sayıda kadın ve erkek hemşehrimizin katılım sağladığı açılış töreni öncesinde MHP Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek Sarızeybek Kültür Merkezinde kadın hemşehrilerimizle bir araya gelerek burada bir toplantı gerçekleştirdi.
İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek burada yapmış olduğu konuşmada ilçemiz kadınları için önümüzdeki dönemde faaliyete geçirmeyi planladığı aile ve kadın teması öncelikli olan projelerini Sarıkaya’lı kadınlara bütün detaylarıyla anlattı. 
Bu toplantının devamında ise MHP Sarıkaya Belediye Başkan Adayı Alpaslan Erbek toplantıya gelen kadınlar ve kendisini cadde üzerinde Sarıkaya Ülkü Ocakları mensubu gençlerle birlikte slogan ve meşaleler eşliğinde Seçim İletişim Merkezi’nin bulunduğu alana geçtiler.
Açılış programı alanı dolduran coşkulu kalabalığın alkışları eşliğinde açılış tören programı başladı. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.
Programın ilk konuşmasını MHP Sarıkaya İlçe Başkanı Celal Akdağ’ın konuşması ile başladı. İlçe Başkanı Celal Akdağ’ın konuşmasının ardından kürsüye gelen MHP Sarıkaya Belediye Başkan Adayı Alpaslan Erbek alana toplanan coşkulu kalabalığa bir konuşma gerçekleştirdi. Adeta şölen havasında gerçekleşen açılış töreninde yaptığı konuşma sık sık alkışlar ve sloganlarla kesilen Alpaslan Erbek gördüğü tablo karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kimseyi ayırmadan ayrıştırmadan, ötekileştirmeden tüm Sarıkaya’lı hemşehrilerimizi kucaklayarak dostluk ve kardeşlik içerisinde bir seçim dönemi geçirilmesini temenni ettiğini belirtti. 
Törende son olarak söz alan MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef Sarıkaya’nı her zaman olduğu gibi kendilerini coşkulu ve samimi bir şekilde karşılamalarından ve bağırlarına basmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Milletvekili İbrahim Ethem Sedef yapmış olduğu konuşmada ilçemizde yeni bir dönemin başlayacağını ve bu dönemin geçmiş dönemlerden gelen bilgi, birikim, azimle ve İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek’in mühendis vasfıyla her zaman örnek olan ilçemizin bundan sonra çıtayı daha da fazla yükselterek devam edeceğini dile getirdi. Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar ortağı olduğunu vurgulayan İ. Ethem Sedef MHP Belediye Başkan Adayı Alpaslan Erbek’in bütün projelerinin takipçisi ve destekçisi olacaklarını ısrarla dile getirdiler.
Açılış konuşmalarının ardından dualarla ve tekbirlerle Seçim İletişim Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Seçim İletişim Merkezi’nin açılış kurdelesini MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MHP Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, MHP Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek, MHP Sarıkaya İlçe Başkanı Celal Akdağ, Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Mecit Muş, MHP Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarından Diş Hekimi Necmettin Tuncer hep birlikte gerçekleştirdiler. MHP Sarıkaya Belediye Başkan Adayı Alpaslan Erbek’e MHP Sarıkaya İlçe Başkanlığı’na Seçim İletişim Merkezlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz. 
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BARBAROS İLK OKULUNUN ÖNÜNDEKİ ÇÖPLER TEDİRGİN EDİYOR

Barbaros ilköğretim okulun önünde bulunan Sarıkaya belediyesine ait çöp konteynırları çocukları tedirgin ediyor. Özellikle kasap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.