Anasayfa / Güncel / MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI

MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI

Millet İttifakı genel başkanların almış olduğu karar doğrultusunda hangi ilde güçlüyse o ilde o partinin listesinden seçimlere giriyor.
Yozgat’ta da İyi Parti’nin listesinden seçime girmeye karar verdiler. Bir yandan İyi Partini ilk sıra Adayı Yozgat’ta bir çok hizmete imza atmış Lütfullah Kayalar, bir tarafta da Chp birinci sıra adayı Millet İtifakı ikinci sıra adayı Ali Keven var. Ali Keven Yozgat için çok çalışmış, Sarıkaya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulunun açılmasına vesile olmuş, Roma hamamı kazılarının önemine değinmiş ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde Roma hamamı ve Sarıkaya’yı sık sık dile getirmiştir. Turizm Bakanımız bir çok kez Sarıkaya İlçesindeki Roma Hamamına davet etmiş ve gezmesini istemişti. Bir Sarıkayalı gibi ilçemize hizmet etmiştir.
Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven sosyal medya hesabından Yozgat halkına yaptığı açıklamada şunları kaydetti; MİLLET İTTİFAKI Genel Başkanlarımızın almış oldukları karara göre bazı illerde İYİ Parti altında ortak liste ile, bazı illerde ise CHP altında ortak liste ile seçime katılıyoruz.
Yozgat’ta da İYİ Parti altında ortak liste ile seçime katılarak MİLLET İTTİFAKI’nı TBMM’de en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.
Bu doğrultuda Yozgat’ımızın makus talihini değiştirmek, iktidarımızda hak ettiği yatırımları almasını sağlamak ve Yozgatlı hemşehrilerimizin her alanda sesi olmak için yola çıkıyoruz.
İnşallah Allah’ın izni ve milletimizin takdiriyle TBMM’de Yozgat’ımızı temsil edeceğiz ve MİLLET iktidarında kanayan yaralarımızı hep birlikte saracağız.”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.