Anasayfa / Güncel / MÜDÜR YOLDAŞ “SİZİN ÇOCUKLARINIZ
BİZİM ÇOCUKLARIMIZ” DEDİ

MÜDÜR YOLDAŞ “SİZİN ÇOCUKLARINIZ
BİZİM ÇOCUKLARIMIZ” DEDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş geçen hafta ilçemizdeki Liselerin müdür ve yönetim kadroları ile bir toplantı yaptı, daha sonra Kız İmam hatip Lisesini ziyaret ederek burada veli toplantısına katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş başkanlığında, Şube Müdürü Ahmet Karataş ve lise Okul Müdürlerimizin katılımlarıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda; okullarımızda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri, DYK kursları ve üniversite sınavına girecek öğrencilerimizle ilgili yapılan çalışmalar ile okullarımızın tertip ve düzenleriyle ilgili konular görüşüldü. Fikir alışverişlerin yapıldığı ve oldukça verimli geçen toplantının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Yoldaş, Okul Müdürlerimize gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Müdür Yoldaş ilçemizin eğitim düzeyini yükseltmek için birlikte daha çok çalışmamız gerek. Sarıkaya’nın velileri çocuklarını bizlere emanet etti. Bizde bu emanetlere kendi çocuklarımız gibi sahip çıkıp nitelikli başarı yurduna hayırlı bireyler yetiştirmemiz gerekir dedi. Yoldaş çalışmak daha çok çalışmak gerekir diye de sözlerine ekledi.
ŞEHİT YILMAZ GÜNDÜZ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ZİYARETİ
Okul ziyaretleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş, Şehit Yılmaz Gündüz Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizi ziyaret etti. Sınıfları dolaşarak öğrencilerimizle sohbet eden müdürümüz, ardından öğretmenlerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunup yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi. Ardından Müdür Yoldaş, Şehit Yılmaz Gündüz Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizde gerçekleştirilen veli toplantısına katıldı.
Okul idarecilerimizle beraber velilerimizin isteklerini ve önerileri dinlenerek gerekli noktalarda çalışmalara başlanılması için kararlar alındı. Toplantı sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, katılımlarından ve ilgilerinden dolayı velilerimize teşekkür etti. Yoldaş “Çocuklarınız bizlere emanet, çocuklarınızın eğitim seviyesini artırmak için okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Sizin çocuklarınız bizim çocuklarımız.” dedi.
Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.