Anasayfa / Güncel / MÜDÜR YOLDAŞ SÜREKLİ SAHADA

MÜDÜR YOLDAŞ SÜREKLİ SAHADA

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş geçen hafta yine dolu dolu bir program gerçekleştirdi. İlk Olarak Okul Müdürleri ile bir toplantı yapan Müdür Yoldaş daha sonra Veli toplantısına katıldı. Ertesi gün ise Babayağmur ilk okulunu ziyaret ederek eksikleri yerinde inceledi.
Müdürü Yoldaş ilk olarak, Şube Müdürleri Ahmet Karataş ve Agah Ayhan ile ilçemiz ortaokul müdürlerimizin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda yürütülen eğitim faaliyetleri, taşımalı eğitim, LGS kapsamında yürütülen çalışmalar ve okullarımızın tertip düzeni konuları ele alındı.
Okul müdürlerimizden gelen talepler ve önerilerin değerlendirilmesinin ardından toplantı sona erdi.
Müdürü Yoldaş’ın ikinci programı ise Yunus Emre Anadolu Lisemizde gerçekleştirilen veli toplantısına katılmak oldu. Okul idarecilerimizle beraber velilerimizin isteklerini ve önerileri dinlenerek gerekli noktalarda çalışmalara başlanılması için kararlar alındı. Toplantı sonunda İlçe Müdürü Yoldaş, katılımlarından ve ilgilerinden dolayı velilerimize teşekkür etti.
Müdürü Yoldaş Okul ziyaretleri kapsamında, Babayağmur İlköğretim Kurumumuzu ziyaret etti. Sınıfları dolaşarak öğrencilerimizle sohbet eden Müdürü Yoldaş, ardından öğretmenlerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunup yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi. Gayretli çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize ve okul müdürümüze teşekkür edip başarılar dileyen Müdürü Yoldaş sürekli sahada olmaya devam edeceğiz dedi.
Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.