Anasayfa / Güncel / MÜDÜR YOLDAŞ SÜREKLİ SAHADA

MÜDÜR YOLDAŞ SÜREKLİ SAHADA

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş okullar kapansa dahi sürekli sahada.
Okulları gezip eksiklerini yerinde inceliyor. Müdür Yoldaş iyi bir eğitimin iyi, temiz ve bakımlı binalarda olacağını sürekli vurguluyor.
Müdür Yoldaş her hafta bir iki eğitim kurumuna gidip fiziki yapılarını inceliyor. Sarıkaya’nın gençleri ve çocuklarının eğitim kalitesini arttırmak için sürekli yerinde inceleme yapan Müdür Yoldaş “Sarıkaya bizim vatanımız, ana toprağımız. Biz ne kadar dikkatli olursak olalım bazı eksiklikler mutlaka oluyor. Bizim amacımız eğitim-öğretim yılı başlamadan okullarımızın eksiklerini tesbit edip bir an önce tamamlamak.” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş bu hafta, Şehit Yıldız Gürsoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek mevcut eksikliklerin tespitinde bulundu. Eksikliklerin tamamlanması ve yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmesine karar verildi.
BARBAROS İLKOKULU YAZ KURSU ZİYARETİ
Yaz okulu ziyaretleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt YOLDAŞ ve Şube Müdürümüz Ahmet KARAKAŞ Barbaros İlkokulu bünyesinde açılan Destekleme ve Yetiştirme kurslarını ziyaret ettiler. Öğrencilerimizle sohbet eden müdürlerimiz, öğretmenlerimizden ve idarecilerimizden kurslar ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Müdür Yoldaş yazın sıcak günlerinde öğrencilerimizin eğitimi için çalışan fedakar Eğitim camiası personeline teşekkür etti.
KADILI İLKOKULU VE İMAM HATİP ORTAOKULU ZİYARETİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt YOLDAŞ ve Şube Müdürümüz Ahmet KARAKAŞ, son olarak Kadılı İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında yeni eğitim-öğretim yılına hazır olma durumu kontrol edildi. Müdür Yoldaş “tesbit edilen eksikleri not alıp çözümü için çalışmalara bir an önce başlayacağını bildirdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yolda son olarak yaptığı değerlendirmede “Okullarımızın durumu şu an için iyi görünüyor. Fakat her zaman olduğu gibi çeşitli ufak tefek eksikler var. Biz gezdiğimiz her okuldan eksiklik gördüğümüz noktaları not aldık. Bu eksikleri bir an önce giderip, okullarımızı yeni eğitim öğretim yılına hazırlayacağız.”dedi
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.