Anasayfa / Güncel / MÜFTÜ ELVEREN’E ZİYARETLER SÜRÜYOR

MÜFTÜ ELVEREN’E ZİYARETLER SÜRÜYOR

İlçemizde göreve başlayalı yaklaşın üç hafta olan İlçe Müftüsü Zühdü Elveren hocamıza hoş geldin ziyaretleri sürüyor.
Müftü Elveren hocaya ilk ziyaret Sarıkaya Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Emre Öztürk ve Sarıkaya İHH Temsilcisi Gazi Vural tarafından gerçekleşti. Emre Öztürk ve Gazi Vural İlçe Müftüsü Zühdü Elveren ‘e Sarıkaya İlçesine atanması münasebetiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İHH Temsilcisi Vural, Sarıkaya ‘da yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak bilgi aktarımında bulundu. Mevlid-i Nebi Haftası Münasebetiyle İmam -Hatip Lisesinde yapılacak konferansla ilgili olarak Emre Öztürk de görüş alışverişinde bulunan Müftü Elveren ziyaretleri sebebiyle misafirlerine teşekkür etti.
Vatandaşlarımızın birlik ve beraberliğine ve ihtiyaç sahiplerinin derdine derman olmaya yönelik çalışmalarda beraber hareket etmenin öneminden bahsedilen ziyaret karşılıklı dua ve temennilerle sona erdi.
İlçe Müftüsü Zühdü Elveren’e ikinci ziyaret ise, Sarıkaya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Arslan ile Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör tarafından gerçekleşti. Başkan Arslan ve Başkan Güngör Müftü Elveren’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
Yapılan ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden ilçe müftümüz misafir başkanlarımızla hoş bir sohbet gerçekleştirdi.
Müftü Elveren’e üçüncü ziyaret ise miniklerden geldi.
Büşra ve Cemile hocahanımlar Beştepe 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileriyle birlikte ilçe müftümüz Zühdü Elveren’i ziyaret ettiler. Çocukları kapıda karşılayan müftümüz çeşitli ikramlarda bulundu.
İlçe Müftüsü Elveren, öğrencilerin yaptıkları resimlerin çok güzel olduğunu söyledi ve kendileriyle sohbet etti. Programın sonunda en kısa zamanda iade-i ziyaret yapacağını belirten Müftü Elveren hocahanımları ve öğrencileri kapıya kadar uğurladı. Haber Mustafa Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.