Anasayfa / Güncel / SARIKAYA MİNİBÜSÇÜLER KOOPERATİFİ BAŞKANI MURAT CAN’LA YENİ DÖNEM BAŞLADI

SARIKAYA MİNİBÜSÇÜLER KOOPERATİFİ BAŞKANI MURAT CAN’LA YENİ DÖNEM BAŞLADI

Haziran ayında seçilen Sarıkaya S.S. Minibüsçüler kooperatifi başkanı Murat Can’ı makamında ziyaret ettik.
Çiçeği burnunda yeni başkan Murat Can’a yeni dönemle ilgili düşüncelerini ve hedeflerini sorduk.
Murat Can gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada; “Yaklaşık beş yıldır kooperatifimize üye olarak bulunmaktaydım.
Haziran ayı içerisinde yapılmış olan seçimlerde üyelerimizin teveccühleri ile kooperatif başkanlığı yetkisini aldım.
Yönetimim ile birlikte ilçemizin gururu konumundaki Sarıkaya S.S. kooperatifi olarak ilçemize en kaliteli , düzgün hizmeti verme gayreti içerisinde olacağız.
Çok değerli halkımızın özel günlerinde olduğu gibi Yozgat seferleri ve öğrenci taşıma hizmetlerimizde her zaman yanlarında olacak, en uygun en düzenli hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız .
Bizler, Sarıkaya S.S. Taşıyıcılar kooperatifi olarak 50 minibüsümüz, bunun yanında yakın zamanda filomuza ekleyeceğimiz yeni araçlarımızla önceliğimiz ve halkımıza hizmetkar olacaktır.
Aynı zamanda ilçemizin saygın Sivil toplum örgütü sorumluluğu içerisinde ilçe halkımızın her konuda yanında olacak onların gururu olacağız.
Önümüzdeki eğitim öğretim sezonu başladıktan sonra 58 köyümüzden öğrenci taşıma işine başlayacağız. Çocuklarınızın güvenliği bizim için son derece önemli, hepimizin çocukları çok değerli. Çocuklarınızı deneyimli sürücülerimiz evlerinden alıp okullarına teslim ediyor. İçiniz rahat olsun biz daima sizin ve çocuklarınızın yanındayız.”dedi. Başkan Can son olarak; “Bu vesileyle tüm hemşehrimize saygı , sevgi ve hürmetlerimi arz ederim.”dedi.
Bizde yeni başkan Murat Can’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.