Anasayfa / Güncel / SARIKAYA’DA ÖĞLE NAMAZI BULUŞMASI

SARIKAYA’DA ÖĞLE NAMAZI BULUŞMASI

Sarıkaya İlçe Müftüsü Zühdü Elveren yaptığı programlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Düzenlediği etkinlikler ile özellikle çocuklara doğru din bilgisini aşılayan ve Camilerin önemini anlatıyor. Sarıkaya Merkez Camii’nde öğrencilerimiz ve vatandaşlarımızla bir araya geldi. İlçemizdeki çeşitli okullardan idareci ve öğretmenler rehberliğinde cami ziyaretine katılan öğrencilerimiz Sarıkaya müftüsü Zühdü Elveren’in sohbeti sırasında sorduğu sorulara cevaplar verdiler. Öğrenciler merak ettikleri soruları ilçe müftüsü Zühdü Elveren’e yönelttiler. Öğrencilerin sorduğu sorulara cemaatimizin de cevap verme arzusu gözden kaçmadı. Gayet samimi ve içten geçen sohbet ve sorulardan sonra Öğle namazın kılındı.
Öğle namazının kılınmasının ardından emekli din görevlisi Vahit Öztürk hoca ile Kayapınar İstiklal İlköğretim Okulu Müdürü Turgut Aydoğan hocamızın hazırlatmış olduğu ikramlar misafirlere sunuldu.
Programın sonunda hep birlikte Tekbir ve Salat-ü Ümmiyye seslendirildi. Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.