Anasayfa / Sarıkaya / SARIKAYA’YA KİM DAHA İYİ HİZMET EDECEKSE O BAŞKAN OLSUN

SARIKAYA’YA KİM DAHA İYİ HİZMET EDECEKSE O BAŞKAN OLSUN

Sarıkaya’da 10 yıldır hizmet ettiğini neler yapmak istediğini herkesin bildiğini belirten Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Mustafa Gürsoy,”Sarıkaya da 10 yıldır hizmet ettiğimde neler yaptığımı neler yapmak istediğimi bilirsiniz. Ben sarıkaya da bir program yapacağım zaman binlerce insanı bir günde bir sözümle olduğum yerde o insanların olduğuna şahitsiniz. Bir çok aday adayı var hepsinin de gönlünde yüreğinde bir şeyler yatıyordur. Ben buradan söz veriyorum sizlere Mustafa Gürsoy’u yıllardır tanırsınız eğer ben zenginlerin gönlünde taht kurmak isteseydim daha farklı olurdu, ben makam sahiplerinin gönlünde taht kurmak isteseydim daha başka olurdu, Mustafa Gürsoy kimin gönlünde taht kurmak istediğini burada bulunanlar benim dostlarım onlar bilirler. Kuru kalabalıkların bir işe yaramadığını sadece ve sadece gönülde hakka ve halka hizmet etme arzusu olan insanların kazandığına şahit olacaksınız” dedi.

Sarıkaya’da yaptığı hizmetlerden ve yapacağı yeniliklerden bahseden Gürsoy,” Tepedoğan yoluna bisküvi çikolata fabrikası, Kadılı yoluna salça fabrikası, kırkpınar başpehlivanlarının katılacağı yağlı güreş şenlikleri, spor festivali kısacası biz bunları yapacak güce ve kudrete sahip değilsek, bizim bunları yaptıracağımız iş adamları şuanda hazır değilse ve bizim yapacaklarımızı bir başkası yarısını yapabilecekse Rabbim onlara nasip etsin. Bunları yapacak güce ve çevreye sahipsem bunları yapacak sarıkaya sevdasına sahipsem bir veya birkaç kişinin değil bütün sarıkayanın kazanmasına vesile olacaksam, eğer ben belediye başkanlığına geldiğimde gariban kimsesiz bir çocuğu bir yerlere getiremeyeceksem Rabbim bana nasip etmesin.”

Ak Parti İlçe Başkanlığında Gürsoy , müracaat belgesini Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Doğan’a teslim etti.  Aday adaylığının hayırlı olmasını dileyen Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Doğan, “Bildiğimiz gibi Mustafa Gürsoy arkadaşımız uzun süredir Belediye Başkanı aday adaylığıyla ilgili yoğun bir tempoda çalışma içerisindeydi özellikle sosyal medyada. Projelerini, fikirlerini anlatıyordu. Mustafa Gürsoy en medyatik aday adayımız, bizlerde kendisini yakından takip ediyoruz. Kardeşimizi tebrik ediyoruz Türkiye’nin en büyük partisi Genel Başkanımız, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğa’nın yaptığı Ak Partiden ve kendi doğduğu ilçeden aday adayı oluyor Allah yolunu açık etsin. Mustafa kardeşimiz 2014 seçimlerinden itibaren bu işi arzu ediyor istiyor ve kendisi için değil eminim ki ilçemizin gelişmesi için istiyor. Partimiz için ilçemiz için memleketimiz için kim hayırlısıysa o olsun.”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

“Roma Hamamları” Sempozyumu

“Roma Hamamları” Sempozyumu ilçemizde  bulunan Basilica Therma Roma Hamamı’nın Ulusal ve Uluslararası alanda tanıtım çalışmaları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir