Anasayfa / Sarıkaya / ŞEHİDİMİZE İFTAR MEVLİD’Lİ İFTAR YEMEĞİ

ŞEHİDİMİZE İFTAR MEVLİD’Lİ İFTAR YEMEĞİ

Beşiktaş’ta hain terör saldırısı sonucu şehit düşen çevik kuvvet polisi Mustafa Kemal Devrilmez için ailesi ve akrabaları geçen pazar günü iftar yemeği verdi.

Düzenlenen mevlid’li iftar yemeğine Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Sarıkaya Belediye başkanı Ömer Açıkel, Karayakup Kasabası Belediye başkanı Dursel Erdoğan,Siyasi Parti temsilcileri, Daire Amir ve Müdürleri şehidin arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Şehidimizin Babası Özbay Devrilmez gelen davetlileri birer birer selamlayarak bu acılı günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim dedi. Köy ileri gelenlerinden MHP ilçe Başkanı Abdullah Güngör, Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör , Sarıkay Tur minibüsçüler Koop. Başkanı Arif Yılmaz Şehidimizin Babası Özbay Devrilmesi bir an olsun yalnız bırakmadı, acısına iftar yemeğine katılan yüzlerce kişi ile birlikte ortak oldu. Mekanın Cennet olsun Mustafa Kemal Devrilmez kardeşimiz.

 

IMG_6397 IMG_6400 IMG_6404 IMG_6407 IMG_6414 IMG_6419

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ACAR DONDURMA AÇILDI

Acar dondurma işletmecisi Yasin Aktan dondurmanın bir kültür olduğunu ifade ederek şunlarıkaydetti; “dondurmacılık bizim baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.