Anasayfa / Güncel / ŞEHİT AİLELERİNDEN ZİYARET

ŞEHİT AİLELERİNDEN ZİYARET

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı üyeleri bir süredir ilçemizde Baladiyamiz Sarıkaya Şehit Ailelerinin misafiri olarak ilçemizde bulunuyor.
Sarıkaya İlçe Kaymakamı Ahmet Nuri Demir, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar, Sarıkaya Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yakup Ergen ve beraberindeki Şehit Aileleri ve Gazileri makamında kabul etti.
Başkan Lokman Aylar, ziyarette Kaymakamı Demir’e misafirperverliği ve bizlere gönül kapısını açtığı için teşekkür ederek Vakfın faaliyetleri hakkında Kaymakamımıza bilgi verdi.
Sarıkaya Kaymakamı Ahmet Nuri Demir’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vatan uğruna canını feda etmekten çekinmeyen gazilerimizin ve şehitlerimizin her daima yanında olduklarını söyledi.
Şehit yakınları ve gazilerin baş tacı olduğunu kaydeden Kaymakam Demir, “Devletimiz ve milletimiz, şehitlerimizin emanetlerine ve gazilerimize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek Bu duygu ve düşüncelerle Sayın Aylar’a, gazilerimiz ve şehit ailelerimize teşekkür etti.
Ziyaret anısına Kaymakam Ahmet Nuri Demir Şehit Aileleri ve Gazilarimize hediye takdim etti.
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar’da Kaymakamımıza plaket takdim etti.
Haber Özge beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.