Anasayfa / Güncel / Ülkü Ocakları konser düzenliyor

Ülkü Ocakları konser düzenliyor

Ülkü Ocakları konser düzenliyor

Sarıkaya Ülkü Ocakları konser hazırlıklarına başladı. 12 Ağustos’ta Barbaros ilköğretim okulu alanında düzenlenecek olan konserde Ahmet Şafak ve Atilla Yılmaz’ın sahne alacağı açıklanmıştı. “Hedef Kızıl Elma” sloganı ile yapılacak olan ücretsiz halk konseri için çalışmaların startı verildi.

Ülkemiz zor dönemlerden geçtiğini, Ülkü ocakları olarak Türk gencine yakışır bir şekilde üzerlerine düşeni haktan ayrılmadan Milli şuurla dava ruhuyla kısacası hakkıyla yapmaya çalıştıklarını söyleyen Sarıkaya Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Samet Lök yaptığı açıklamada, “Yaklaşık yarım asırlık mazisi olan kurumumuzda görev yaparken bulunduğumuz makamın ağırlığını koruyarak hareket etmeye özen gösteriyoruz. Peygamber efendimiz (S.A.V) in iki günü birbirine eşit olan ziyandadır sözünü kendimize ilke edinerek daha çok çalışarak birçok projeye imza atıyoruz. Gelecek nesillerimizin daha inançlı milliyetçi bir şuurla yetişmesi için mülk edinme projemizi başlatmış bulunmaktayız. Yani kirada olan Ülkü Ocakları binamızı Allah izin verirse satın alarak bizden sonraki kardeşlerimize miras bırakacağız. Bu konuda da her vatan severden kıymetli hemşerilerimizden destek bekliyoruz. Bir çok faaliyetimizin yanı sıra 12 Ağustos pazar günü saat:19:00 da Barbaros ilk öğretim okulu alanında yapacağımız Ali Kınık ve Atilla Yılmaz gibi değerli sanatçılarımızın katılacağı hedef kızıl elma adlı açık hava konserimize tüm hemşerilerimizi ve gurbetçi kardeşlerimizi davet ediyorum. Katılımlarınızdan şeref duyarım. Sizin için varız sizler için çalışıyoruz” dedi.

Düzenlenen konserle ilgili bir açıklamada Mhp Sarıkaya ilçe Başkanı Abdullah Güngör yaptı. Güngör, ”12 Ağustos pazar günü saat 19.00’da yapılacak olan Ülkü ocaklarımız ile ortaklaşa düzenlediğimiz hedef kızıl elma adlı açık hava konserimize bütün halkımızı bekliyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu gerek ekonomik gerekse psikolojik bunalımlardan geçtiği bu zorlu dönemde Milliyetçi hareket partisi olarak bizlerde üzerimize düşeni fazlası ile yapmaya gayret ediyoruz. Bu amaçla düzenlediğimiz sosyal faaliyetlerimiz arasında bu yıl ki konserimize katılımlarınızdan onur duyarım.” dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’in ilçemize kazandırdığı birçokhizmetin şimdilik sonuncusu olan T.C. Sarıkaya Belediyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.