Anasayfa / Güncel / YENİ BAŞKAN KÖMÜŞ ÖZTÜRK

YENİ BAŞKAN KÖMÜŞ ÖZTÜRK

Türkiye Muhtarlar derneği Sarıkaya Şubesi Perşembe günü Sarızeybek Mustafa Kemal Devrilmez sinema salonunda genel kurul yaptı.
Öğleden sonra başlayan genel kurulda faliyet raporu, gelir gider tablosunun okunmasından sonra dernek başkanlığına aday olan muhtarlar birer konuşma yaptı.
Seçime Mevcut başkan Mesut Duru, Kömüş Öztürk, Selami Yalçın girdi.
Mesut Duru yaptığı konuşmada muhtarları selamlayarak desteklerini istedi.
Kömüş Öztürk ise konuşmasında hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz diyerek muhtarların sürekli yanında olacağından bahsetti. Muhtarlardan destek istedi.
Selami Yalçın ise yaptığı konuşmada, muhtarları ve salondaki misafirleri selamladı. Yalçın muhtarların her türlü sorunlarında yanında olacağından bahsederek muhtarlardan oy istedi.
Her üç adayda centilmence mücadele etti. Her hangi bir olayın yaşanmadığı seçimler karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde tamamlandı.
Sarıkaya ve köylerinde Toplam 72 Muhtar oy kullandı. Iki oy geçersiz sayıldı. Mevcut başkan Mesut Duru 14 Oy aldı. Kömüş Öztürk 38 Oy aldı. Selami Yalçın 18 Oy aldı.
38 Oy alan Kömüş Öztürk muhtarlar derneğinin yeni başkanı seçildi.
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.