Anasayfa / Güncel / YENİDEN YENİDOĞAN MAHALLEME MUHTAR ADAYIYIM

YENİDEN YENİDOĞAN MAHALLEME MUHTAR ADAYIYIM

Yenidoğan Mahallesinin bir birinden değerli seçmenlerinin oylarına talibim. Dedi.
Sadece bir dönem ara verdik. Sizlerle birlikte Yeni dönemde YENİDEN YENİ DOĞAN MAHALLESİ ne Yeniliklerin daha güzel hizmetlerin yansıyacağını bildirir tüm seçmenlerimize en kalbi sevgilerimi saygılarımı sunarım
31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak yerel seçimlerde il ve İlçe Belediye Başkanlıkları ile birlikte İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri ve Köy ve Mahalle Muhtarları seçimleri yapılacak.
Geçtiğimiz günlerde Yenidoğan Mahallesinin uzun yıllar muhtarlığını yapmış olan Salih BAĞGÜL den Muhtarlığı alan Savaş ERKILIÇ yeniden Yenidoğan Mahallesine aday olduğunu açıkladı.
Savaş ERKILIÇ Yenidoğan mahellesinin uzun yıllar muhtarlığını yapan Kayseri Bozok Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kayseri Erciyes Üniversitesi Göz Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı Prof.Kuddusi ERKILIÇ ın yeğeni Sarıkaya Mal Müdürlüğünden emekli olan merhum Zafer ERKILIÇ ın oğlu. İki dönem mahalle muhtarlığı yapmış deneyimli mahallesini iyi tanıyan muhtar adayı.
ERKILIÇ yaptığı açıklama da şu görüşlere yer verdi. “Yenidoğan Mahallesinin bir birinden değerli sakinleri yakından tanıdığım büyüklerimin emsallerimin yaşadığı ilçenin elit bir mahallesidir. Mahalle sakinlerinin geçtiğimiz günlerde bizi tek adaya bırakmayın sizi görmek istiyoruz talepleri karşısında duyarsız kalamadım. Tekrar geçmişe dayanan dostlukların sevginin ve saygının tezahürü olarak gelen istekleri kıramadığım için mahallemi yalnız bırakmamak için ADAY olmaya karar verdim. Yenidoğan mahallesinin çok sevdiğim büyüklerimin mahalle sakinlerimizin desteği ile inşallah yeniden göreve talibim seçmenlerimin oylarına talibim. Yeni dönemde yeniden adayım.
Yenidoğan Mahallesinin bir birinden değerli seçmenlerinin oylarına talibim. Sadece bir dönem ara verdik. Sizlerle birlikte Yeni dönemde YENİDEN YENİ DOĞAN MAHALLESİ ne Yeniliklerin daha güzel hizmetlerin yansıyacağını bildirirken tüm seçmenlerimize en kalbi sevgilerimi saygılarımı sunarım” dedi.
Haber Özge beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.