Anasayfa / Sarıkaya / TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

 

Geçtiğimiz hafta içi hava sıcaklıklarının yükselmesiyle birlikte ilçemizin çeşitli noktaların temizlik çalışmaları başladı.
Hava sıcaklıklarının düşmesi sonucu ara verilen temizlik çalışmaları geçtiğimiz hafta içerisinde tekrar başladı. İlçemizin bazı mahallelerinde ve çarşı içinde yol ve çevre temizlik çalışmaları yapıldı. Bir taraftan Park ve Bahçe müdürlüğünde görevli personel bir taraftan da itfaiye ekipleri temizlik çalışmalarına hızlı bir şekilde başladılar. Kayapınar mahallesinde kışın gelmesiyle yarıda kalan kanal temizliği de geçtiğimiz hafta tamamlandı. Ayrıca ilçe merkezinde baran caddesi, terminal civarı, H. Hasan Bor Parkı yolu da temizlenmiştir. Hava sıcaklıklarının elverişli olduğu günlerde çalışmalar yine hız kesmeden devam edecektir. Nevzat Şener Bulvarı üzerinde yer alan refüjlerde de yine çim biçme ve temizlik çalışmaları yapılarak tamamlanmış bulunmaktadır.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

TARIM ATÖLYESİ GÖZ DOLDURDU

Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin Karayakup Kunalı Hasan okulu organik tarım atölyesinde incelemelerde bulundu. Kaymakam Serin’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir