Anasayfa / Güncel / AK OTO EXPERTİZ HİZMETİNİZDE

AK OTO EXPERTİZ HİZMETİNİZDE

Sarıkaya da artık Ak oto ekspertiz var. ilçemiz Sanayi sitesinde hizmet vermeye başladı.
Araç alım ve satımlarında A’dan- Z’ye ne tür sorunları olduğunu bilecek ve araçlarınızı ona göre alacaksınız.
Yeni araba alacaklar için özellikle ikinci el de doğru bir tercih yapmalarının ve yapacakları bu tercihlere göre araçların özelliklerini bilerek satın almaları bir hayli önemli olmaktadır. Artık araç fiyatlarının azımsanmayacak boyutlarda olmasından dolayı, yatırım ya da ihtiyaçlarınıza göre satın alacağınız aracın detaylı bir şekilde incelemesini yaptırmak ve buna göre almak daha doğru olacaktır. Ayrıca satın almak yerine kendi aracınız için de ekspertiz yaptırmanız, aracınızın durumunu satarken dahi müşteriye göstermenize imkan sunacaktır.
Tüm işlerinizi kolay bir şekilde yaptırmak ve gönül rahatlığı ile aracınızın durumu hakkında bilgiler almak artık çok daha kolay olacağı için, sizlerde bu kolaylıkları yaşamaya vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Ak oto ekspertiz ihtiyaçlarınızda da her daim yanı başınızda olmalarından dolayı, rahatlıkla aracınıza gerekli olan her türlü testi yaptırabileceksiniz. En uygun fiyatlar ile Ak oto ekspertiz yaptırmak ve araç ile ilgili analizleri almak artık çok daha kolay olacak ve bunu güvenle elde edebileceksiniz.
“Söze güven kalmadı”
Artık araç alım ve satımlarında ağızdan sözlere güven kalmadığını belirten Ak Oto Ekspertiz İşletmesi sahibi Yusuf Ak , “Araç alımlarında artık söze güven kalmadı. İkinci bir el araç alındığında müşteri karışımındakinin sözüne güvenerek aracı alıyor ama kısa bir süre sonra satın aldığı araçta bir takım sıkıntılar olduğunu fark ediyor. Eğer sıfır model bir araba satın alacaksak genellikle arabanın özellikleri ve bütçemiz dışında pek bir şey düşünmeyiz. Ancak ikinci el bir araç alımı söz konusu olduğu zaman çok şey kafamızı kurcalar. Arabanın kazası var mı, değişen parçaları var mı, boyası var mı gibi. Bu nedenle ikinci el araba alımı yapılırken arabadan anlayan insanla alım yapmak çok daha akıllı olacaktır. Artık ikinci araç alanlar Ekspertiz firmalarını yolunu tutuyor. Ak Oto Ekspertiz olarak son teknoloji cihazlarımızla ve profesyonel ekibimizle Sarıkayalı vatandaşlarımızın hizmetinizdeyiz” dedi.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLAN 4’LÜ ŞERİTVARİ SÜRÜM MAKİNESİ (GÜBRE ÜNİTELİ) SARIKAYA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

SARIKAYA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 4’LÜ ŞERİTVARİ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.