Anasayfa / Sarıkaya / 2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI KUTLAMA PROGRAMI

2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI KUTLAMA PROGRAMI

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı Fatih İlköğretim okulunda gerçekleştirildi.
Fatih İlköğretim Kurumunda düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Programın açılış konuşmasını, İlçe Milli Eğitim Müdürüm Cüneyt YOLDAŞ yaptı.
İlköğretim Haftası nedeniyle açış konuşmasını gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürü Cüneyt YOLDAŞ, konuşmasında özetle; 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının eğitim camiamız ve tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğrenci-öğretmen ve veli işbirliğiyle güzel bir eğitim öğretim yılı geçireceklerine inancının tam olduğunu vurgulayan Müdürümüz, programın hazırlanmasında ve programa katılım sağlayan tüm katılımcılara teşekkür ettiklerini belirttiler.
Konuşmanın ardından Öğrenciler tarafından hazırlanan şiirler, halkoyunları, dans grubu gösterileri katılımcıların büyük bir beğenisiyle izlendi.
Gösterilerden sonra çocukları sanal dünyadaki zekâyı pasifleştiren oyunlardan uzaklaştırarak zihin açıcı aktifleştirici faaliyetlere yöneltmek için oluşturulan Fatih Ortaokulu Zeka Oyunları Sınıfı’nın açılışı yapıldı.
Açılışı yapan Kaymakam Yasin ÖZCAN, öğrencilerin başarılarının devamını diledi. Ayrıca programı düzenleyen okul yöneticileri, öğretmenler ve tüm öğrencilere teşekkür etti.
Düzenlenen programa Kaymakamımız Yasin ÖZCAN’ın yanı sıra, Jandarma Komutanı, Belediye Başkanı Vekili, Emniyet Müdür Vekili, Ak Parti İlçe Başkanı, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi, kurum amirleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLK KADIN KAYYUM SARIKAYALI

Sarıkaya esnaflarından Abdullah Demir’in kızı Kaymakam Nazlı Demir ilçemizin gururu olmaya devam ediyor. Kaymakam Nazlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.