Anasayfa / Sarıkaya / ESNAF VE SANATKARLAR KOOP. KONGERSİ YAPILDI

ESNAF VE SANATKARLAR KOOP. KONGERSİ YAPILDI

Sarıkaya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifi olağan mali genel kurulu kongresi Pazar günü hakan düğün salonunda saat 11:00 da yapıldı.
Kongrenin açılış konuşmasını yapan Kooperatif başkanı Celal Güler misafirlere ve kooperatif üyelerine hoş geldiniz diyerek kısa bir selamlama konuşması yaptı. Kongreye Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel de katıldı. Konuşmanın ardından divan heyeti önergesi sunuldu. Divana Çorum bölge birliği başkanı Vedat Can, katip üyeliğe ise Sarıkaya tur minibüsçüler kooperatifi başkanı Arif Yılmaz ve Sarıkaya Şoförler ve otomobilciler odası başkanı Fuat Özer seçildi. Vedat Can kısa bir selamlama konuşması yaptı. Can gündem maddelerini okuyarak gündem maddelerini birer birer yerine getireceğiz dedi ve Saygı duruşu ardından da istiklal marşının okunması ile göndemi açtı. Koopertifin 2015 yılı bütçesi gelir gider ve karları okundu. Burada göze çarpan derneğin karlı bir şekilde yönetildiği oldu. 2016 yılı bütçe kalemleri okunurken 19 milyon olan bütçeyi 25 milyona çıkarılacak olması olurken konre gündem maddelerinin yerine getirilmesi ile son buldu. Güler Misafirleri ve üyeleri Tan Petrol dinlenme tesislerinde verdiği yemekle teşekkür etti.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLK KADIN KAYYUM SARIKAYALI

Sarıkaya esnaflarından Abdullah Demir’in kızı Kaymakam Nazlı Demir ilçemizin gururu olmaya devam ediyor. Kaymakam Nazlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.