Anasayfa / Sarıkaya / HELAL OLSUN EMRAH VE FATİH !!!

HELAL OLSUN EMRAH VE FATİH !!!

PaPuçcu AYAKKABIDAN ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ AYAKKABI

15 Temmuzun anısını yaptıkları kampanya ile hatırlatan Emrah Yıldırım ve Fatih Yeni Papu-çu Ayakkabı sarayında Şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ayakkabı dağıtarak yaşatıyor.
Gazetemize bir açıklama yapan Papuç-cu ayakkabı ortakları Fatih Yeni ve Emrah Yıldırım “Ülkemiz için canını fada eden Şehitlerimizin çocuklarını bir nebzede olsun güldürmek için bu kampanyayı düzenledik. Gazilerimiz ise hayatta kaldılar fakat bir uzuvlarını vatanları için seve seve feda ettiler. Bazılarının durumu iyi fakat bazıları da hayat mücadelesi içerisinde zor durumdalar. Biz Pabuc-çu ayakkabı olarak durumu ne olursa olsun Şehit ve Gazi çocuklarına istedikleri ayakkabıyı yılın her mevsiminde bayram, şehitler günü sınırlaması olmadan ücretsiz veriyoruz. Üzerinde yaşadığımız canımızdan çok sevdiğimiz vatanımıza hizmet bu yöndeymiş. Bizlerde yine göreve hazırız vatanı müdaafaa söz konusu ise şehitlik gazilik ünvanını almak için göreve hazırız. Şu an vatanımız bizden askeri mücadeleyi beklemiyor vazifemiz esnaflık bizler Pabuc-çu ayakkabı olarak vatanımıza bu şekilde hizmeti seçtik. Şehit ve Gazi çocuklarına ayakkabıları ücretsiz olarak Pabuc-çu ayakkabıdan.” Dediler. Bizde Fatih Yeni ve Emrah Yıldırım beyi bu duyarlı davranışından dolayı kutluyor, gazete olarak elimizden gelen desteği vereceğimize söz veriyoruz. Sarızeybek iş merkezi altında faliyet gösteren Pabuççu ayakkabı’yı tebrik ediyoruz.

IMG_8360 IMG_8364 IMG_8374

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

TEŞEKKÜRLER GENÇ MÜDÜR

Bu topraklarda doğmuş bu topraklarda okumuş büyümüş, bizimle birlikte Sarıkaya’nın tozunu yutmuş, kışın ayazında arkadaşları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir