Anasayfa / Sarıkaya / KARABULUT OPTİK’TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

KARABULUT OPTİK’TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

İlçemizde 10 yıldır gözlükçülük hizmeti veren Karabulut Optik 30 Ağustos Zafer Bayramından itibaren Şehit Ailelerinden ve Gazilerden ücret talep etmeyeceklerini duyurdu.
Son yıllarda veya günlerde ülke olarak zor günler geçirdiğimizin altını çizen firma sahibi Alper Karabulut, bir optik mağazası olarak gözlük ihtiyacı olan, bölgemizde bulunan tüm Şehit Ailelerinden ve Gazilerden ücret almayacaklarını belirtti.

Alper Karabulut sözlerine şöyle devam etti : Bizler Sarıkaya’da yaklaşık 10 yıldır gözlükçülük sektöründe hizmet veriyoruz. Ülke olarak son günlerde zorlu bir süreçten geçtiğimiz herkesin malumu. Bütün hemşehrilerimiz gibi, bu ülke için Şehit ya da Gazi olmuş bütün kardeşlerimize kendimizi borçlu hissediyoruz. Bu yüzden kendi bünyemizde bu insanlara nasıl katkıda bulunabiliriz diye düşündük. 30 Ağustos Zafer Bayramından itibaren gözlük ihtiyacı olan hiçbir Şehit Ailesinden ve Gazilerimizden ücret almamaya karar verdik.

Bilsinler ki bu vatan için canlarını feda eden milli değerlerimize sahip çıkan hiçbir Şehit Ailesi ve Gazimiz yalnız değildir! Kendilerine bu küçücük katkıyı sağlamak görevimiz olduğu gibi, firma olarak da bizleri onurlandırır.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, bizler için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlu olsun.”dedi. Karabulut optik İlçemiz Baran Caddesinde hizmet vermektedir. Alper Karabulut vatandaşlarımızın her türlü göz ve gözlük adına sorularını 0354 772 34 00 nolu hattımızdan yanıtlayabiliriz diyerek ayrıca Facebook.com/karabulutoptik adlı facebook adresinden de bizlere ulaşabilirler dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLK KADIN KAYYUM SARIKAYALI

Sarıkaya esnaflarından Abdullah Demir’in kızı Kaymakam Nazlı Demir ilçemizin gururu olmaya devam ediyor. Kaymakam Nazlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.