Anasayfa / Güncel / Kaymakam Serin, Başarılı Öğrencilere Hediye Verdi

Kaymakam Serin, Başarılı Öğrencilere Hediye Verdi

2021 Haziran ayında yapılan Yüksek Öğretim Sınav (YKS) sonuçlarına göre ilçemizden, Türkiye genelinde 10 bine giren öğrenciler Kaymakamımız Samet Serin’i ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Arkan, öğrencilerin mezun olduğu lise müdürü, rehber öğretmenleri ve öğrenciler hazır bulundu.

Kaymakamımız Serin, uzaktan eğitimin yapıldığı dönemde sınavlara hazırlanırken gösterdikleri gayret ve çabanın meyvesini alan öğrencilerimizi bu azimlerinden dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Velilerimizi, sizlere emek veren öğretmenlerinizi, okul idarecilerinizi de kutluyorum. Sizlerle tanışmaktan ve başarınızdan mutlu oldum, İnşallah bu başarınız süreklilik kazanır ve bundan sonra da devam eder.

Umarım hepiniz gönlünüzden geçen üniversite eğitimini alırsınız. Daha sonra mezun olup vatanımıza, milletimize, ailenize yararlı gençler olarak hizmet edersiniz.

Yapılan konuşmanın ardından Kaymakamımız Serin, dereceye giren öğrencilere plaket ve hediye verirken, düzenlenen etkinlik toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

AÇIKEL AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel geçtiğimiz günlerde aile çınarları olan babaannesi Meliha Açıkel’i kaybetmenin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir