Anasayfa / Sarıkaya / MHP’DE RAMAZAN BAYRAMI

MHP’DE RAMAZAN BAYRAMI

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya ilçe teşkilatı yakın zamanda el değiştirmişti. Mhp İlçe Başkanlığını sağlık nedenleri yüzünden bırakan Emin Bağartur dan devralan Abdullah Güngör çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayarak Sarıkaya ilçe teşkilatında bir takım değişiklere gitti.
Çiçeği burnunda ilçe başkanı Abdullah Güngör partisinin düzenlemiş olduğu Ramazan bayramı bayramlaşma töreninde gazetemize şu açıklamalarda bulundu; “Milliyetçi Sevdamızdan Asla Vazgeçmedik” diyerek şöyle devam etti; Makam ve koltuk uğruna asla ve asla siyaset yapmadığını dile getiren Abdullah Güngör; “ Bizler Milliyetçi Hareket Partisinin birer neferi olarak hiçbir zaman makam ve koltuk sevdası için siyaset yapmadık. Görev ve hizmet aşkı ile atıldığımız bu siyasette koltuk ve makam süreleri gelip geçicidir. Dava uğruna görev yapan genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli de bizler gibi partimizin birer neferidir. ilçe Başkanlığı süresi olsun ya da olmasın dava sevdasından asla vazgeçmeyiz.”dedi. Makamdaki açıklamadan sonra parti binasında bayramlaşmaya gelen vatandaşlar ve partililer ile birer birer bayramlaşan Abdullah Güngör misafirlerin tebriklerini de kabul etti. Güngör Partim ve ben Sarıkay halkı için elimden gelen hizmeti yapacağım diyerek, seçimlere daha iki yıl var ama biz parti olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Gerek yerel gerekse genel seçimlerde partimizin oy oranını katlayarak artıracağız.dedi. Güngör ulaşamadığımız bütün halkımızın geçmiş Ramazan bayramını kutlar küçüklerimin gözlerinde büyüklerimin ellerinden öperim”dedi.

IMG_6563 IMG_6568 IMG_6573

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLK KADIN KAYYUM SARIKAYALI

Sarıkaya esnaflarından Abdullah Demir’in kızı Kaymakam Nazlı Demir ilçemizin gururu olmaya devam ediyor. Kaymakam Nazlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.