Anasayfa / Sarıkaya / ÖĞRENCİLERİMİZ PARFÜMLERİNİ KENDİLERİ ÜRETİYORLAR

ÖĞRENCİLERİMİZ PARFÜMLERİNİ KENDİLERİ ÜRETİYORLAR

Şehit Hasan Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi öğrencilerimiz kendi parfümlerini kendileri üretiyor. Öğrencilerimiz, Kimya öğretmenimizin önderliğinde okulumuz laboratuvarında parfüm üretiyor.
Öğrencilerimizin bu çalışmalarını yerinde inceleyen milli eğitim müdürümüz ve şube müdürümüz de bu heyecana ortak olarak parfüm üretimini gerçekleştirdiler. Yapılan uygulamanın öğrencilerimizin dersle ilgili gelişimlerine büyük katkı sağlayacağına inandığını belirten milli eğitim müdürümüz Cüneyt Yoldaş; inanmanın başarının yarısı olduğunu, çalışmanın; insan azmedince neler yapabileceğinin kanıtı niteliğinde olduğunu ifade ettiler. Öğrencilik yıllarında böyle bir deneyimi hiçbir zaman yaşamadıklarını dile getiren müdürlerimiz bu konuda öğrencilerimizin çok şanslı olduklarını dile getirdiler.
Milli Eğitim Müdürümüz bu çalışma ortamını sağlayan başta okul müdürümüz Fatih ŞAHİN’e, meslek aşkıyla öğrencilerimizin yüreğine dokunan kimya öğretmenimiz Sibel KARACA’ya öğrencilerimizin huzurunda teşekkür ettiler.
Müdürümüz, çalışmalarından ve hedeflerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler. Müdürümüz, ilerleyen dönemlerde ilçemizde güzel çalışmaların ortaya konacağına yürekten inandıklarını ifade ettiler.

meb-2 meb-4 meb-5 meb1

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

TARIM ATÖLYESİ GÖZ DOLDURDU

Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin Karayakup Kunalı Hasan okulu organik tarım atölyesinde incelemelerde bulundu. Kaymakam Serin’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir