Anasayfa / Sarıkaya / SARI ZEYBEK İŞ MERKEZİ DÜKKAN SATIŞI İHALESİ

SARI ZEYBEK İŞ MERKEZİ DÜKKAN SATIŞI İHALESİ

Mülkiyeti Belediyemize ait Sarı zeybek iş merkezi ve kültür binamızın zemin katında bulunan 18 adet dükkanın ve 1. Katında bulunan 12 adet ofisin (büro) satış ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.46 ve 47. maddesi gereğince Açık Artırma usulü ile 29.08.2016 Pazartesi günü Belediye Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı Av. Ömer AÇIKEL Başkanlığında encümen huzurunda yapılacaktır.
Söz konusu dükkân ve ofislerin satış ihalesi istekliler önünde ve halka açık olarak yapılacaktır. Dükkânların daha önceden birilerine verildiği veya alacak kişilerin belli olduğu gibi söylentiler kesinlikle asılsızdır.
Belediye başkanımız Av. Ömer AÇIKEL’ in yapmış olduğu açıklamada rekabeti engellediği ve kanuna aykırı olduğu için iş yeri olan veya olmayan esnaf olan veya olmayan herkes 1 defa 100 TL dosya bedelini ve gireceği dükkân/dükkânların veya ofis/ofislerin geçici teminatlarını yatırdığı sürece ihaleye katılabilir ve istediği iş yerini veya ofise açık artırma ile yapılan ihalede alabilirler.
Kıymetli Sarıkayalılar seçimden öncede sonrada şeffaf belediyecilikten yana olduğumuzu ispatlamaktayız daha önceden de söylediğim gibi dürüst ve şeffaf belediye olmak hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz ve taviz vermeyeceğiz.
Çok değerli Sarıkayalılar hiçbir dedikoduya ve asılsız bilgilere inanmadan ihaleye katılanlar bizleri onurlandıracaktır.
Arz ederim. Dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLK KADIN KAYYUM SARIKAYALI

Sarıkaya esnaflarından Abdullah Demir’in kızı Kaymakam Nazlı Demir ilçemizin gururu olmaya devam ediyor. Kaymakam Nazlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.