Anasayfa / Sarıkaya / TEOG’DA DERECE YAPAN ÖĞRENCİLERE BAŞKAN AÇIKEL’DEN JEST

TEOG’DA DERECE YAPAN ÖĞRENCİLERE BAŞKAN AÇIKEL’DEN JEST

Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ilçemizde TEOG sınavında derece yapan öğrencilerle yemekte buluştu.

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel geçtiğimiz günlerde sonuçları açıklanan TEOG sınavında dereceye öğrencilere ve ailelerine yemek verdi. Mehmetoğulları otelde gerçekleşen davete dereceye 10 öğrenci ve aileleri katıldılar. Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve eşi Av. Elif Açıkel gelen misafirleri kapıda tek tek karşıladılar. Öğrenciler salona girişte Başkan Açıkel’ e teşekkür için bir çiçek verdiler.

Yemeğin ardından Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel yaptığı konuşmada şunları dile getirdi; “ öncelikle davetimizi kırmayarak buraya geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde açıklanan TEOG sınavında dereceye giren ve hem sizleri hem de ilçemizi gururlandıran evlatlarınızı bu kıymetli başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin tamamı neredeyse tam puana yakın puanlar alarak başarılı oldular. Bu öğrencilerimiz arasında birde Türkiye birincisi bulunmakta. Bu başarı yalnız öğrencilerimizin değil ailelerinin de başarısıdır bu sebeple ailelerimize kutluyor ve tebrik ediyorum.” dedi.

Konuşmasının devamında Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel başarılı öğrencileri tek tek yanına çağırarak çeşitli hediyeler takdim etti ve hatıra fotoğrafı çekindiler. Gecenin sonunda misafirleri yolcu eden Başkan Açıkel öğrencilerden de bir sonraki sınavda hepsinden yine aynı başarıyı beklediğini söyledi ve başarılar diledi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLK KADIN KAYYUM SARIKAYALI

Sarıkaya esnaflarından Abdullah Demir’in kızı Kaymakam Nazlı Demir ilçemizin gururu olmaya devam ediyor. Kaymakam Nazlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.