Anasayfa / Sarıkaya / ADAYLAR KOLLARI SIVADI

ADAYLAR KOLLARI SIVADI

İlçemizde Esnaf Sanatkarlar odasına başkanlık yarışı başladı. Adaylar bir bir aday olduklarını duyurarak kulis yapmaya başladı.
Bu adaylardan biri de Emirbey köyünden 20 yıl önce ilçemize gelen ve Sanayi esnafından Mesut Türkben. Mesut Türkben 20 yıldır Sanayide oto yedek parça ve yağ satışı yapan, sanayi esnafı tarafında da sevilen bir kardeşimiz. Mesut Türkben gazetemizi ziyaret ederek epey zaman olmasına rağmen Sarıkaya Esnaf Sanatkarlar Odasına başkan adayı olduğunu açıkladı. Türkben Sarıkaya halkına hizmet için var olduğunu belirtti. Türkben başkanlık yarışında ben de varım dedi. Bilindiği gibi demokratik ülkelerde başkanlık veya çeşitli seçimlerde bir çok aday çıkar ama halk kimi isterse o seçilir. Bende aday olmaya karar verdim ve adaylığımı gazeteniz aracılığı ile duyuruyorum. Sarıkaya halkım beni hizmet için seçerse Cenabı Allah’ta nasip etmişse olur. Şimdiden bütün Sarıkayalı esnaf kardeşlerime teşekkür eder işlerinde bereket dilerim. Dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YÜKSEKOKUL ÖĞRENCİLERİ ÖNLÜK GİYDİ

Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri için Efdal Park’ta önlük giyme programı düzenlendi. Programı Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir