Anasayfa / Sarıkaya / SEGEP DEĞERLER EĞİTİMİ EKİBİMİZİN GENÇLERLE BULUŞMA PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

SEGEP DEĞERLER EĞİTİMİ EKİBİMİZİN GENÇLERLE BULUŞMA PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

ÖĞRENCİLERİMİZİN AKADEMİK BAŞARILARININ ARTIRILMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARIN YANINDA, DEĞERLER EĞİTİMİ KAPSAMINDA AHLAKİ YÖNDEN DE GELİŞİMLERİNİN DESTEKLENMESİNİ OLDUKÇA ÖNEMSİYORUZ. BU DÜŞÜNCEDEN HAREKETLE SEGEP (SARIKAYA´DA EĞİTİMİ GELİŞTİRME PROJESİ) BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN DEĞERLER EĞİTİMİ PROJE EKİBİMİZ KOORDİNESİNDE, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZLE İL MÜFTÜLÜĞÜMÜZ ARASINDA KASIM 2016´DA İMZALANAN PROTOKOL KAPSAMINDA PLANLANAN ´GENÇLİK BULUŞMALARI´ UYARINCA; İLÇE MÜFTÜ VEKİLİMİZ YUNUS BOLLUK, İLÇEMİZ GENELİNDE EĞİTİM GÖREN LİSE 10. VE 11.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRARAYA GELEREK DEĞERLER EĞİTİMİNE YÖNELİK KONUŞMALAR GERÇEKLEŞTİRDİLER. GENÇLERİMİZİN PROGRAMLARA İLGİSİ OLDUKÇA ÜST SEVİYEDEYDİ.

YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNDA HİÇBİR KARŞILIK BEKLEMEDEN, ÖĞRENCİLERİMİZİN GELİŞİMLERİNE DESTEK OLMAK DÜŞÜNCESİYLE OKULLARIMIZDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRARAYA GELEN VE KONUŞMALAR GERÇEKLEŞTİREN MÜFTÜ VEKİLİMİZE, PROGRAMLARIN OKULLARDAKİ PLANLAMASINI GERÇEKLEŞTİREN DEĞERLER EĞİTİMİ PROJE EKİBİ ÜYELERİMİZE VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

GENÇLERİMİZE FAYDALI OLMASI DİLEĞİYLE.

Kız Meslek ve Anadolu 3

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YÜKSEKOKUL ÖĞRENCİLERİ ÖNLÜK GİYDİ

Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri için Efdal Park’ta önlük giyme programı düzenlendi. Programı Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir