Anasayfa / Güncel / Ülkü Ocakları Temmuz ayı toplantısını Sarıkaya yaptı

Ülkü Ocakları Temmuz ayı toplantısını Sarıkaya yaptı

Ülkü Ocakları Temmuz ayı toplantısını Sarıkaya yaptı

 

Ülkü Ocakları Yozgat İl Başkanlığı, her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri istişare toplantısının Temmuz ayı toplantısını ilçemizde yaptı.
Sarıkaya Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıya, Ülkü Ocakları İl Başkanı Duran Küçükduman, Sarıkaya, Yerköy, Boğazlıyan, Sorgun, Şefaatli ve Akdağmadeni ocak başkanları katıldı. Ülkü Ocakları İl Başkanı Duran Küçükduman, yaptığı konuşmada, her ay düzenli olarak yaptıkları istişare toplantısını bu ay Sarıkaya ilçesinde gerçekleştirdiklerini söyledi.
Küçükduman, Sarıkaya İlçe Ocakları Başkanı Samet Lök’e ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti. Küçükduman, “Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak ülküdaş kardeşlerimizle birlik beraberlik içerisinde toplantılarımıza devam ediyoruz.”dedi.
Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak her zaman farklı etkinliklere imza attıklarını vurgulayan Küçükduman, “Ülkü Ocakları olarak sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem veriyoruz. Bu anlamda farklı kampanyalar düzenleyerek buradan elde edilen gelirleri dar gelirli ailelerimizin eğitim gören çocuklarına harcıyoruz. Yine düzenlediğimiz etkinliklerle ülkücü gençlik ve tüm gençlerimizi buluşturarak güzel etkinliklere de imza atıyoruz. Bugün ilçe ocak başkanlarımızla birlikte bugüne kadar yaptığımız çalışmaları ve bundan sonra yapacağımız çalışmaların değerlendirmesini yaptık. Bu vesile ile ben bir kez daha misafirperverliğinden dolayı Sarıkaya Ocak Başkanımız Samet Lök’e teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

AÇIKEL AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel geçtiğimiz günlerde aile çınarları olan babaannesi Meliha Açıkel’i kaybetmenin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir