Anasayfa / Güncel / 125.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu Okul Öncesi Şenliği Yıl Sonu Sergisi Açıldı

125.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu Okul Öncesi Şenliği Yıl Sonu Sergisi Açıldı

125.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu’ndan Okul Öncesi Şenliği Her yıl geleneksel olarak düzenlenen okul öncesi şenlikleri bu hafta 125. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu tarafından başlatıldı.
Anaokulu bahçesinde düzenlenen şenliklerin açılışında özel bir gösteri ekibi tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi. Daha sonra öğrencilerin yıl boyunca hazırlamış olduğu çeşitli ürünlerin sergisi yapıldı. Serginin açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Cumhuriyet Savcısı Ahmet Serdar Yılmaz, Hakime Şengül Yılmaz, Garnizon Komutanı Üsteğmen Adem Yeleğen kesti. Daha sonra davetliler, minik öğrencilerin yıl boyunca hazırlamış oldukları ürünlerin sergilendiği stantları gezdi. Davetliler, stantlarda bulunan her bir ürünün ayrı ayrı güzel olduğunu dile getirdiler.
125. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Nilgün Kılıç, programlarına katılan davetlilere teşekkür ettiğini ifade etti. Kılıç, açılışın çok güzel gerçekleştiğini, minik öğrencilerin ailelerinin de programdan çok memnun olduğunu dile getirerek şenliklerinin tiyatro gösterisiyle devam ettiğini, Çarşamba günü saat 16.00’da kermeslerinin, Perşembe günü saat 19.00’da çocuk gösterilerinin ve Cuma günü de uçurtma şenliklerinin olduğunu aktardı. Tiyatro gösterisi ve çocukların gösterilerinin Şehit Hasan Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi gösteri salonunda olacağını, uçurtma şenliklerinin ise TOKİ Mevkinde saat 16.00’da yapılacağı bilgisini verdi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YÜKSEKOKUL ÖĞRENCİLERİ ÖNLÜK GİYDİ

Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri için Efdal Park’ta önlük giyme programı düzenlendi. Programı Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir