Anasayfa / Güncel / Ankara’da Sarıkaya Fotoğrafları Sergilendi

Ankara’da Sarıkaya Fotoğrafları Sergilendi

Ankara’da, Sarıkaya’ya ait fotoğraf sergisi yapıldı.
Zafer Çarşısı’nda bulunan Büyükşehir Sanatlar Galerisi’ndeki fotoğraf sergisine Ankara’da yaşayan Yozgatlı vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.
Sarıkaya Belediyesi’nin düzenlediği fotoğraf sergisi hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ömer Açıkel, ilçeyi ve ilçede bulunan güzellikleri her platformda tanıtmak için çalışmalarını yürüttüklerini belirtti.
Ankara’da çok fazla hemşerilerinin yaşadığı bilgisini veren Açıkel, şunları kaydetti:
“İlçemizin güzelliklerini hem Ankaralı vatandaşlara, hem de orada yaşayan memleket hasreti çeken hemşerilerimize göstermek ve tanıtmak amacıyla geçtiğimiz cumartesi ve pazar günleri böyle bir sergiyi açtık. Sağ olsun vatandaşlarımız da sergimize çok büyük ilgi gösterdi. Sergide, ilçemizin doğal güzellikleri, kültürünü yansıtan fotoğraflardan tutun da yapılan çalışmaların fotoğrafları yer aldı.”
Bundan sonra da bu tarz etkinlikleri fırsat oluştuğunda yapmaya devam edeceklerini ve Sarıkaya’yı önce ülkede daha sonra da dünyaya tanıtmak için çalışmalarını sürdüreceklerini aktaran Açıkel, sergide emeği geçenlere de teşekkürlerini sundu.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

Sarıkaya Belediye başkanlığı seçim sonuçları ve partilerin mahallelerden aldığı oylar aşağıda mahalle olarak çıkartılmıştır. Bahçelievler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.