Anasayfa / Güncel / BEKÇİLER İLK DÜDÜĞÜ ÇALDI

BEKÇİLER İLK DÜDÜĞÜ ÇALDI

 

Eğitimlerini tamamlayan mahalle bekçileri göreve başladı. Gece bekçileri, amirlerinden aldıkları emir sonrası toplu halde sorumluluk bölgelerine dağıldı. sorumluluk bölgelerinde gece güvenliğini, vatandaşın huzurlu ve rahat bir şekilde evlerinde uyumaları için görevlerinin başında olduklarını belirten Bekçi Emre Öztürk, ” Tek amacımız bu güzel ülkemizin her köşesinde halkımızın ailelerimizin çocuklarımızın huzuru için görev yapmaktır biz buradayız Sarıkayalı hemşerilerimiz güven içerisinde olsunlar” dedi.
Görevlerini en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olduklarını söyleyen Bekçi Yılmaz İpeksoy, “Milletimizin huzur ve refahı için ülkemizin, şehirlerimizin, mahallelerimizin en ücra köşelerinde her nerede ve ne şartta olursa olsun görevimizi en iyi şekilde icra edeceğimizden vatandaşlarımız emin olabilirler” dedi.
Fırıncı olarak görevlerine gece geldiklerini ve gelirken kendilerini güvende hissettiklerini söyleyen Esnaf Naim Bozdemir,” Fırıncılar olarak gece işimizin başında oluyoruz. ekmek almaya gece gelen vatandaşlarımız bekçilerimiz sayesinde daha güvenli bir şekilde gelecekler. Geceleri evimizde rahat uyuya biliyoruz sokaklarda bekçilerimiz güvenliği sağlıyorlar. Bundan sonrada daha güzel olacak inşallah”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BAŞKAN GÜNGÖR: 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ MESAJI

Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör, ’14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir